15 Mart Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri


RAY OF LIGHT // PRINCE OF DARKNESS: Finesse, Fiero Mio, Flying Nun gibi başarılı ve kaliteli isimlerle anneden kardeş olan Ray Of Light, 1000 metreyi 1.01 son işi ile dikkat çekiyor. Orta ve uzun mesafelerde daha başarılı olacağına inandığım safkanın son kısa mesafe koşuları olduğunu düşünüyorum. Potansiyelli Carceres'e kaybeden Prince Of Darkness da 1000 metreyi 1.02 işindeki istekli ve formda görüntüsü ile burada iddialı olacaktır. 

ELİTTAY: Kurt Engin'in kazandığı mücadelede düzlüğe kadar iyi gelmiş ancak dışarıdan gelen ve birbirini sürükleyen rakiplerinin yanında atakları cılız kalmıştı. Bu defa gidişatın bu safkana daha da yarayacağını ve Vedat Abiş'in de daha iyi idare edeceğini düşünüyorum. 

PAPAGALLO: Açık yarıştan silinip buraya gelen Papagallo, farklı orijin ile dikkat çeken bir isim. Altı ay ara sonrası katıldığı mücadelede formda Horror'a baş farkıyla kaybettiği mücadele sonrası artan nefes ve kondisyonu ile bu koşuda şansı epey yüksek görünüyor. 

DENİZEFE: Süratli safkanın temposunu bozabilecek bir rakibi bulunmuyor. Elbette burada ekürilerin yarış taktiği önemli. Biri, diğeri için fedailik yaparak Denizefe'yi sıkıştırabilir ancak bu da pek olası görünmüyor. Fakat yine de grup içerisindeki safkanların potansiyel anlamında birbirlerine çok yakın olduklarını söylemekte fayda var. Denizefe, yarış stili anlamında daha avantajlı.

BONNY BOMB: Kalite safkan Bonny Bomb, son yarışını kısa mesafede hiç zorlanmadan kazanarak formunu bulduğunu da göstermiş oldu. Geçtiğimiz yıl, uzun mesafeli kısa vadeli koşularda dişi rakiplerine bariz bir üstünlük kuran kısrağın 800 metreyi 48 içinde bitirdiği son çalışmasındaki genel performansı da formda olduğunu onaylıyordu. Arka arkaya ikinci birinciliğine yakın olduğu bu mücadelede bankom.  

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2,6 // 1,3,4,8,5
6,4,5,2,10,7
4,2,1,3
1 DENİZEFE // 5
1 BONNY BOMB BANKO
2,10,8,7,3

36 TL // 252 TL

Daha yeni Daha eski