18 Mart Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


ÖZGÜRFATİH: Son dönemde bir araya geldiği rakiplerine göre çok uygun isimlerle karşılaşacak olan Özgürfatih,uzun mesafelerde daha etkili bir isim izlenimi verse de 1300 metre mesafede bugüne dek katıldığı mücadelelerde %50 oranında tabela yapıp iki kez de kazandı. Başarılı aprantisi ile burada da çok şanslı olmasını beklediğim safkanın potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

LIZBON: İstanbul'da Grashof, Bitcoin gibi isimleri geçen Lizbon, bir buçuk yıla yakın bir aradan sonra yeniden pistlere döndüğü mücadelenin son 400 metresine dek çok iyi geldi. Tempoyu ekürisinin belirlemesini beklediğim bu mücadelede artan kondisyonu ile üzerine koyarak koşacaktır. Tatlı bir sürpriz gelebilir.

DAGMAR: Evvelki sene katıldığı her yarışı bir öncekinden iyi olan Dagmar, bu yıl da özellikle kısa ve orta mesafe yarışlarında rakiplerine üstünlüğünü hissettirecek gibi görünüyor. Bu koşu için sıkı bir hazırlık döneminden geçerken etkili dereceler çıkartan safkanın bu durumunu sahaya yansıtması durumunda kazanması lazım. 

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 ÖZGÜRFATİH BANKO
3,12,13,9,1
7,1,3,5,4,9,11,12
6,3 // 9,5
1 DAGMAR // 7
6,3,13,9,2

60 TL // 240 TL
Daha yeni Daha eski