20 Mart Nalkapon Bursa At Yarışı TahminleriOlmuyor yeğenim, böyle olmuyor. Dün sitedeki yeğenlerimle gizli bir görüşme yaptım. Bu zamlar nasıl duracak, petrol, elektrik, doğal gaz, su fiyatları nasıl düşecek diye uzun uzun konuştuk. Garip gurebanın hali ne olacak diye tartıştık ama sonuca varamadık. Beşli inşaat çetesi, beşli market çetesi oldukça işimiz zor. Onları bitirmemiz mümkün olmalı. Ama bakıyorum da bütün yeğenlerim sırtında semerle gezmeye alışmış. Hiç sesini çıkarmıyor. Dut yemiş bülbül gibi ortalarda geziyor. Bunu kabullenmem mümkün değil.

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimle yaptığım tap sikrıt görüşmede bana iki müthiş banko verdi. Üçüncü ayaktaki Atiba'yla dördüncü ayaktaki Zirkon'dan resital bekliyor. Coupage, bir de Tuncer de fırsat kolluyormuş. Cemo'nun dediğine göre bugün tevziye çok bölünmezmiş. En az 25 bin gayme verecek diyor. 

Yeğenim çim koşuları başladı, sezon da açıldı. Kemerlerini iyi bağla. Ankara bülteni açıldığında, İstanbul'da çimler yeşerdiğinde cebini çok şişireceğim. Bir sabah gözünü Miami'de açarken öbür gün Adana'da dürüm yiyeceksin. Özel uçağınla dünya turu atman da mümkün olacak. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım.

Sen şimdi üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Bursa kurgumu söğüşle. Sonra da sitedeki yeğenlerime omuz ver. Eğer arkana bile bakmadan sayfalardan çıkarsan aramıza kara kediler girebilir, haberin ola. Sonra akşama kadar deli divan gezer, acaba Dayı'm bugün kimi banko verdi, diye diye ganyanın önünde sağındaki solundaki yardakçılarına sora sora dolanırsın.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 COUPAGE // 6,7
9,6,14,8,3
1 ATIBA BANKO
4,2,6,7,3
6,1,10,2
10,8,7,5,15

75 TL // 225 TL

2. ALTILI

6,1,10,2
10,8,7,5,15
7 ZİRKON BANKO
6 TUNCER // 4,2
2,5,4,7,1
15,8,1,11,6

75 TL // 225 TL


Daha yeni Daha eski