22 Mart Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Gücüm de yerinde. Her ne kadar sana verdiğim son iki müthiş kurguda beşte kalmış olsam da TJK Reisi sayfamı gizli gizli takip etse de fedaileri hipodromlarda seyis yeğenlerimi sıkıştırsa da gücümden bir şey eksilmediği, bilakis daha da güçlendiğim, yakında Veli'ye gidip tevziye çekini onun elinden alacağım söylentileri doğrudur. 

Yeğenim hiç sorma. Mahalleli toplanmış. Kendi arasında 100.000 imza toplamış. Dün öğlen kapıma dayandılar. Nümayiş yaptılar. Ellerinde pankartlar vardı: 

"Ne tabela ne üçlü, Nalko Reis çok güçlü! "

"Kupon doldurmayı bırak, milletin dertlerine bir bak."

"Sende banko bol, cumhurreisi ol!"

"Altılıyı herkese buldur, vatandaşın cebini doldur"

"Atlar koşar Veli'de, benim aklım bir delide. Vatan delisi Nalko!"

"Yeşiloba, Osmangazi, Şirinyer, artık, milletine isteğine ses ver!"

Sloganları da yeri göğü inletiyordu. O seslerin Başkent'te yankılandığı haberini de seyis yeğenlerimden Deli Kadir verdi. 

Neyse yeğenim, evimin kapısı çaldı. Gelen, Çaykur Rıza'ydı. Benimle ciddi bir konuşma yaptı: 

Nalko, artık yorulmuş olmamız söz konusu. Zamlar, faizler, kredi kartı borçları gırla. Alacaklılar kapıya dayandı. Peynirin 200 gayme olması, yavrularımızın et, süt, yumurta yüzü görememesi mümkün. Mahalle takımı, emekli takımı, ak sakallılar, hanım köylülerle hanımları bir araya gelip karar aldık. Seni cumhurreisi olarak görmek istiyoruz. Sen bu işe ne dersin? 

Onun gözlerine baktım. Hiçbir şey söylemeden ultra lüks evimin balkonuna çıktım. Bu, onları çok heyecanlandırdı. Sesleri daha gür çıktı. Bu defa da Amerikalı eski dostum Bret aradı. Ses, Beyaz Saray'da yankılanmış. Amerikan Reisi Bidon, masanın altına saklanmış. Durumu öğrenince de hemen CIA'i devreye sokmuş. Aldığım istihbarata göre "Eğer Nalko, cumhurreisi olursa Ortadoğu'da bizim kökümüzü kazır." demiş. 

Bunlara kulak asmadım yeğen. Balkon konuşmamı kısa ve öz tutmam mümkün olmalıydı: 

Sağ olun, var olun. Teveccühünüz için teşekkür ederim, hemşerilerim. Söyleyeceklerimin sizi üzmesi mümkün olacak.. Sandıkta reyleri koruyup cebimi şişirdiğim, kime oy verdiğimi kendime bile söylemediğim, siyaseti de sevmediğim söylentileri doğrudur. 

İşte bunu söyledikten sonra göz yaşları sel oldu yeğenim. Ama prensiplerim hayatımda en çok değer verdiğim özelliklerimdir. Yakın çevremden bu yüzden takdir görürüm. 

Şimdi sen bunları boş ver yeğenim. Biz işimize bakalım. Sayfalardan çıkmadan önce sitedeki yeğenlerimin cebini şişirmeyi de unutma.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

9,6,8,4,5
1,10,6,8,2
3 TURBODİZEL // 1
5,7,3,4,2,1
10,9,1,3,5,12
1 KIYICI BANKO

135 TL // 270 TL

2. ALTILI

5,7,3,4,2,1
10,9,1,3,5,12
1 KIYICI BANKO
3 SUBİKE // 1

4,6,9,5
5,1,7,12,2

108 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski