23 Mart Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana önemli bilgiler vereceğini söyledi. Sonra da Gaggo Bey'in geçilmesi mümkün değil deyip kapattı. Onun daha güçlü olduğunu bilmem mümkündü. En az iki banko vermeden telefonu kapatmazdı. Biraz düşündüğümde daha konuşmanın başında kripto bir banko verdiğini anlamam söz konusu oldu. Önemli bankosunu kriptolamıştı. Gözlerinden öperim Cemo yeğen.

Bu sabah erkenden kalkıp kahvenin yolunu tuttum. Yolda da bakkala uğrayıp üçken peynir yanına çıtır simit aldım. Bir bana bir de Çaykur Rıza'ya. Kapıdan girer girmez siftahını atıp demli çayımı söyledim. Karşılıklı oturup yerken birden içeriye Büllük Adnan girdi. Hararetli hararetli, eski model telefonuyla Dümbelek Kadir'i aramıştı. Kendine bir çay söyleyip beklemeye koyuldu. Biraz sonra da Dümbelek, Çarkıfelek, bir de Yancı geldiler. Ellerinde faturalar vardı. Kara kara düşünüyorlardı. 

Hepsine de çok fazla fatura gelmişti. Doğal gaz, elektrik, su birikmişti. Kendi aralarında fısır fısır konuşurken birden Dümbelek Kadir ayağa kalkıp masaya yumruğunu vurdu. "Benim payımı verin, gerisini ne yaparsanız yapın. Hafta sonu iki düğün var. Ben faturamı kendim öderim" dedi. Çarkıfelek Osman onu hemen yerine oturtup sakinleştirdi. Anladığım kadarıyla Büllük onlara 233 doları bozdurmanın vakti geldi de geçiyor bile demişti. Dümbelek de buna razı olmamıştı. Don mintan kalmaları söz konusuydu. Bunu duyunca hemen Çaykur'dan köpüklü kahve ısmarladım. Onları dinlerken keyifle yudumladım. 

Onlar anlaşıp gittikten sonra Erkete Orhan yeğenimi çağırdım. Cebine 50 gayme koyup dövizcinin önünde beklemesini söyledim. Büllük gelince beni arayacaktı. Bir saat sonra Büllük 166 dolarla göründü. Tam kapıdan girecekken Erkete Orhan yeğenim koluna yapışıp elindeki dolarları 5 kuruş fazla verip alabileceğini söyledi. Büllük'ün gözleri parladı. Hemen kabul etti. Erkete, dolarları aldıktan sonra ona dönüp "Dayı'mın selamı var" dediğinde Büllük'ün nefesi kesildi. Sonra son teknoloji süper zeka telefonumdan Büllük Adnan'a gizli bir mesaj gönderdim: Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Görüyorsun yeğenim, düşmanlarımı önümde diz çöktürüp onlara hayat dersi vermem mümkün olabiliyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4,7,3,1,8
1,7
3,2,4,1
1,8,3,4,7,9
8,2,3,5,13
3 GAGGO BEY BANKO

180 TL 

2. ALTILI

1,8,3,4,7,9
8,2,3,5,13
3 GAGGO BEY BANKO
1,3,4,6
6 TAIZU // 5
9,2,4,5,3,13

108 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski