23 Mart Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri

Son paylaştığım kurgum pazartesi Bursa programınaydı ve 11.869 TL ikramiye veren ilk altılıyı bulup ikinci altılıda da beşte kalarak daha büyük bir ikramiyeden olmuştuk. Bugün de hedefimiz ikramiyeye erişmek olup paylaştığım iki bankoyla bunu başaracağımıza inanıyorum. 

CANTALOUPE: Çimi kumdan iyi koşan, bugüne kadar koştuğu yarışlarda hanesine çok iyi sonuçlar yazdıramasa da düzlükte attığı sprintlerle hep dikkatimi çekmeyi başaran Cantaloupe, uzun mesafede çok daha başarılı olacak bir safkan. Son yarışında da viraja çok uzak farkla geride girip düzlükteki sprintiyle dördüncülüğe girerken bunu çok iyi bir şekilde gösterdi. Mehmet Kaya'nın bineceği safkan, uzayan mesafede o kuvvetli sprintiyle potoyu önde geçecektir. 

BÜYÜK DÜNYA: Şimdiye kadar hep iyi atlarla koşup geçmeyi başaran Büyükdünya için rakipler çok uygun görünüyor. Elbette üç Kaizbert rakibinin olması da işini biraz zorlaştıracaktır ama bu rakiplerinin ön tarafları seviyor olması da bu uzun mesafeli yarışta bir o kadar işine gelir. Güçlü safkan bir kere daha potoyu önde geçeceğe benziyor.

Bol şans.

Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri

1 CANTALAOUPE BANKO
5,9,3,1,2
3,6,1,9,12
1 BÜYÜK DÜNYA BANKO
1,4 // 5,3
11,16,
1,3,2,12,7,4,6,8 // H

75 TL // 210 TL

Daha yeni Daha eski