24 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Bıktım yeğen, bıktım! TJK Reisi ne yapıyor ediyor beni beşte bırakıyor. Son dört günde 60 bin gaymem gitti. Bunu kabullenmem mümkün değil. Her ne kadar dün sana verdiğim müthiş bomba bankom TAIZU resital yapsa da hiç geçilmeyecek bankom olan GAGO BEY'in geçildiği, iki bülteni de oradan kaçırdım, müthiş kurgumla madara olduğum söylentileri doğrudur. 

Dün akşam Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. Durumu masaya yatırıp neşterimi elime aldım. İzmir bültenini beraber ameliyat ettik. O da ne yeğen?!.. Her ayakta bir at bulup resitale hazırlandık. Şimdi sana hepsini alt alta vermem söz konusu olacak. İyi dinle, oku, notunu al. Müthiş kurgumu söğüşlerken de hata yapma. 

GOSPODIN

ROCK IRON

JUST ME

ODAIJINI

UZUNDALGA

MÜTEŞEKKİR

Hatırla yeğen: Müteşekkir'i sana bomba banko diye verdiğimde ikinci olmuştu da çok üzülmüştün. İşte bugün intikamını alman mümkün olabilir. Kodaman yeğenlerimin bu bülteni yakalaması an meselesi. Ufakçı yeğenlerim de ya kendilerine ortak bulsunlar ya da onlara verdiğim ufakçı kuponunu oynasınlar. Görüyorsun yeğenim, gücümün sınırları hiç belli değil. 

Dün Ramazan paketlerimin dağıtımı için mahalle takımından Goril Orhan'ı çağırdım. Yanına da Erkete Orhan yeğenimi verdim. İkisinin arasına girip dilek tutmayı da ihmal etmedim. Hazırlattığım 53 yardım kolisini garip gurebaya dağıttırmam mümkün oldu. Çoluk çocuğun yüzü güldü. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında sert bir mizacım olsa da aslında yufka yürekli olduğum, yardımseverliği benimsediğim, bu özelliğimin yakın çevrem tarafından takdir edildiği söylentileri doğrudur. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

UFAKÇI KURGUSU

2 GOSPODIN BANKO
8 ROCK IRON
3,2,5,1
3,1,5,2,7
5,2,1,3
3 MÜTEŞEKKİR BANKO

12 TL 

KODAMAN KURGUSU

2 GOSPODIN BANKO
8,3,5,4,9,6,7,1,2
3,2,5,1 // 4
3,1,5,2,7 // 4,6
5,2,1,3 // 4,6
3 MÜTEŞEKKİR BANKO

108 TL // 283,5 TL 

Daha yeni Daha eski