25 Mart Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU 605 TL)

 


SON OF THE HAWK: Kocaeli katıldığı ve de yarış hayatının üçüncü startı olan mücadeleyi liderliği bir alıp bir vererek götürmesine rağmen sonlarda yeniden artırarak çok rahat bir şekilde kazanan Son Of The Hawk, değişen jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde gireceği bu mücadelede koşunun önde gelen ismidir. 

ANNARES // BAKLA KIRI: Yarış hayatına Ankara'da başlayıp ikinci kaldıktan sonraki startında beklentiyi karşılayamayan Annares, tam kardeşi Hermione Granger gibi, sentetik pistte başarı sağlayacaktır. Çalışmaları da yeterli duran kısraktan iyi bir yarış bekliyorum. Kariyerinin ilk startına çıkacak olan Bakla Kırı da idman pistindeki farklı görüntüsünü piste yansıtması durumunda birincilik mücadelesine ortak olacaktır.

DOĞU YILDIZI: Son startını Karataş idaresinde kolay bir şekilde kazanırken buradaki rakiplerinden Ocakbaşı'nı ayıran Doğu Yıldızı, bir kez daha uygun rakipler arasında mücadele edecek olmasıyla dikkat çeken bir safkan.

ADİGEM: Kuzey Kafkasyalı ile ana baba bir kardeş olan Adigem de aradan sonra pistlere dönecek safkanlar arasında. Ankara'da iyi bir hazırlık dönemi geçiren safkanın burada şansı fazla duruyor. 

HARD NOT TO LOVE // THE BEAUTIFUL ECE: Son startında elde ettiği altıncılık dikkat çekici olan Hard Not To Love ile uzun mesafe yarışı ölçü olmayıp hemen öncesinde Grand Expectation'a potoda üçüncülüğü bırakan The Beautiful Ece ikilisi ön plana çıkıyorlar.

CHECKY SON // ZAFER ATEŞİ: Evvelki seneye damga vuran yarışlar yaparak veda eden Checky Son, çok iyi durumda olduğunu gösterdiği idman pisti görüntüsü ile rakiplerine bir kez daha gözdağı verirken bugünkü temponun çok işine geleceğine inandığım Zafer Ateşi de dinçlikle etkili olmasını beklediğim bir başka safkandır.

MİNNAK// ATEŞTAY: Aradan gelecek olan ve de gruba kıyasla farklı bir safkan olan Minnak ile iki koşu öncesinde benzer bir grubu gerisinde bırakan Ateştay ikilisi koşunun önde gelen isimleridir. 

SHARP LADY // ŞAHSENEM: İlk koşusu hayal kırıklığı gibi görünse de anası Mişa'nın orijinindeki potansiyeli bildiğim için üzerinde durduğum bir safkan olan Sharp Lady, burada favorim olacak. Last Shadow ile anadan kardeş olup ilk koşusu çok olumlu duran Şahsenem de mücadele içerisinde kendisine yer bulmasını beklediğim bir başka safkandır. 

GÜLAĞA: Sürekli artan bir form durumuna sahip olup önde istediği tempoları bulduğunda başarıyı yakalayan bir safkan olan Gülağa, Bangırbangır'ın aradan gelecek olmasından istifade ile iyi formunu da sahaya yansıtıp koşuyu rakiplerinden çalabilir. 

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7 SON OF THE HAWK // 4
1,3,5,8,13,10
1 DOĞU YILDIZI BANKO
1,10,9,5,2
11,2,6,4,8,7,13
6,3,1,5

126 TL // 252 TL 

2. ALTILI

1,10,9,5,2
11,2,6,4,8,7,13
6,3,1,5
4,3

7,8,13,3,10
3 GÜLAĞA BANKO

210 TL

Daha yeni Daha eski