25 Mart Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 


Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Gücüm de yerinde. Bugün senin için müthiş hazırlandım. Bülteni su gibi içtim. Haydi yine iyisin, cebinin şişmesi an meselesi. Ama bir sorun var yeğenim. Sitedeki yeğenler gizli bir toplantı yaptı. Artık güçleri kalmadı. Sayfaları açık tutamıyorlar. Cepleri boşaldı. Bütün sayfaları satma kararı aldılar. Alıcı bakıyorlar. Sana kaç kere dedim yeğen, onlara omuz ver, sahip çık, yoksa darabayı indirip sırra kadem basacaklar diye, ama beni dinlemen mümkün olmadı. Yakında beni mumla araman söz konusu olabilir. 

Sen sıcak evindeki ultra konforlu koltuğuna oturup elindeki son teknoloji süper zeka telefonunla sayfaları gez diye onlar gece gündüz çalıştı. Dile kolay yeğenim, 7 müthiş yıl geçti. Hep cepten yediler, sana omuz verdiler, müthiş bombaları bir bir sıraladılar. Ben olmasaydım işleri zordu ama onlar yine de başarırdı. Onlarla gurur duyuyorum. 

Ama korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Onları gizli bir toplantıya davet ettim. Gerekirse güçlerini toplayana kadar masrafları benden. Benim gibi kodamanı bulmuşlar, teklifimi reddetmeleri mümkün olmayabilir. Sen benden haber bekle. 

Şimdi bunları kafana takma yeğen. Sana vereceğim müthiş Adana kurgumun tadını çıkarmaya bak. Müthiş bankolarım Tom Hagen'le Luminary'nin şovunu izlerken köpüklü kahveni yudumlamayı da unutma. Dürbün Necdet ikisini de verirken çok heyecanlıydı. Yakında Ankara bülteninin başlayacak olması da onu heyecana boğmuş. Bayramda Ankara'da görüşürüz Nalko, derken gücünün zirvesinde olduğu da belliydi. 

Kalan ayakları da üstün altılı bilgimi kullanarak şipşak çözdüm yeğenim. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

9,2 // 3,1
9,7,2
9,5,4,8,2
5 TOM HAGEN BANKO
11,12,4,2,8,6
4,7,1,10,12

135 TL // 270 TL

2. ALTILI

11,12,4,2,8,6
4,7,1,10,12
2,4,1

1 LUMINARY BANKO
6,1 // 10,5
11,4,3,6,7

135 TL // 270 TL

Daha yeni Daha eski