26 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Şu anda moralim çok bozuk. Bu gece sahurdan sonra uyumadım, dedem Barut Osman'ın kabrini ziyaret edip çiçekleri suladım. Onun Kurtuluş Savaşı'ndaki kahramanlıkları gözümün önünden geçti. Bu vatan otuz kupona alınmadı yeğen, unutma. Şimdi hâlimize bakıyorum da 250 gram beyaz peynir 45 gayme olmuş. Sucuğun kilosu 300 gayme. Bunu kabullenmem mümkün değil. Mebusların el ele verip bunu durdurması lazım. Yoksa hâlimiz harap. 

Dünkü müthiş Adana kurgum tuttuktan sonra telefonlarım hiç susmadı yeğen. Tebrik mesajlarını okurken gözlerim yoruldu. 300 gaymeyi alan bütün yeğenlerim soluğu dürümcüde almış. Afiyet olsun. Bugün de bir tepsi baklava almamız mümkün olabilir. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana iki müthiş banko verdi. Birincisine Özcan yeğenim biniyor. Cemo onun adını kriptolayıp verdi. "Dayı'm sana süper bir atı banko vermem mümkün" derken üstün gavurca bilgime güvenmiş olması söz konusuydu. Sonra da Wardenclyffee bankosunu açıktan verip göz kırptı. Süpersin Cemo yeğenim. Birinci bülteni çözmem de uzun sürmedi yeğen, haberin ola. Üstün altılı bilgim sayesinde Best Friend bankomla Bronze Hill bankomu bulmam an meselesi oldu. 

Yeğenim sana dün yaptığım ikazlarım hiç kâr etmemiş. Sitedeki yeğenlerime omuz vermemen mümkün olmaya devam ediyor. Pek yakında köprü altına gidip adımı sayıklayacağın söylentileri doğru gibi. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi. Yazdıklarımı okuyan TJK Reisi'nin de yüzü gülüyormuş. Ellerini ovuşturup "Nalko'nun sonunun gelmesi mümkün oldu" deyip ziyafet verme kararı almış. Düşmanlarımı güldürdün yeğenim. Alacağın olsun. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

4,8,7,5,1
3,2,4,1,9
10,7,1,4,2,3
8 SPECIAL OF HORSES BANKO
4 WARDENCLYFFEE BANKO
13,1,14,6,5,4 // 8,9,7,15

135 TL // 225 TL

1. ALTILI

4,8
7,6,2,1,5,8
3 BEST FRIEND BANKO
2 BRONZE HILL // 4,1
4,8,7,5,1

3,2,4,1,9

45 TL // 135 TL

Daha yeni Daha eski