27 Mart Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Bakıyorum da TJK Reisi Bursa bültenini zor yapmış. Tevziye bölünmez, haberin ola. Bugün cebimizi şişirmemiz an meselesi olabilir. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana müthiş iki banko verdi. Birincisi Mavi Kılıç, ikincisi de Sabır Çiçeği. Bunları da öyle açıktan vermedi ki telefonlarımı dinleyen TJK Reisi'nin anlaması mümkün olmasın. Kripto mesajı şöyleydi: Kılıcını çek Dayı'm, sonra da sabırla bekle. O bunları söyler söylemez üstün altılı bilgimle şipşak çözdüm. Bülteni önüme çekip üstün altılı bilgimi devreye soktum. Mayı detektörlerim de çalışınca geriye bir şey kalmadı. Müthiş Bursa kurgum bir anda ortaya çıktı. 

Bazı yeğenlerim bir araya gelip kazan kaldırmaya başlamış. Nalko Dayı'nın verdiği müthiş kurgular çok şişkin diye yakın çevresindeki yeğenlerimi de dolduruşa getirmiş. Bana bak yeğenim! Eskiden sana verdiğim müthiş kurguya verdiğin parayla 3 kilo sucuk alıyordun. Şimdi 1 kilo sucuk alıyorsun. Aslında Dayı'n kendini zorlayıp kemerleri sıkarak müthiş kurgularını hazırlıyor. 

YİĞİT CAN BURSA TAHMİNLERİ GÜNCELLENDİ

Kodaman yeğenlerim yolladıkları gizli mesajlarda benden en az 1000 gaymelik müthiş kurgu beklediklerini söylüyorlar. Onlara tek bir cevabım oluyor: Ufakçı yeğenlerimi üzemem. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

8,11,9,1,6,4,5,3
4,1,6,3,11,8,9
6,11,2,3,5,7
5 MAVİ KILIÇ BANKO
2,5,4
5 SABIRÇİÇEĞİ // 6

151,2 TL // 302,4 TL

Daha yeni Daha eski