28 Mart Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri

 


CAMBAZOĞLU: Şartlı 5'te Mucittay'ı rahat geçmişti. Sonraki yarışı bir üst gruptaydı ancak daha önceki dönemde üst gruptaki atlara da kafa tutmuş bir safkan. Burada kilosu önemli rakiplerine nazaran uygun. Kazanabilir. 

SITARLİÇE: Maidenden Urfa'da çıkan kısrağın orijinine baktığımız zaman babası Haberkan'ın her pistte iyi koşan taylar verdiği görülüyor. Ama asıl dikkat çeken nokta; anneden Starbir ve Tatlıkotan gibi çimde başarı sağlamış iki kardeşinin varlığı. Günün sürprizini yapmaya aday olduğu aşikâr olan safkan kuponlardaki yerini muhakkak almalı. 

MEMORY REMAINS: İlk koşusunda Selanik Aslanı gibi çok sert bir rakibe denk gelince aradığını bulamamış, ikinci ve üçüncü koşusunu da son metrelerde kaybetmiş bir safkan. İkinci kez binecek olan Ahmet Çelik, safkanın huyunu suyunu öğrendi. Tecrübeli rakiplerinin çoğunlukta olduğu koşuda potansiyel farkıyla bankom.

HİKAYE: Son ikinciliğinde bu gruptaki önemli rakipleri olan Çilkeleş ile Miss Defne'yi geçen kısrak, 800'ü 49 işindeki görüntüsüyle bugün de aynı başarıyı tekrarlayabileceğini gösteriyor. 

KÖR BABA: Geçen yıl çok iyi bir sezon geçirdi ama bu sene istediğini bulduğunu söyleyemem. Yine de Adana'daki yarışları bu gruba kıyasla başarılı. Daha önce Repair Man'i de geçmeyi başarmış bir isim olan safkandan bu grupta birincilik gelebilir. 

FOTO FİNİŞ'TEN ADANA'YA 2 BANKO!

LA PETRA: Geçen sene çim pistte iyi yarışlar yapan safkanın yaş aldıktan sonra biraz daha iyi koşmasını bekliyorum. Bu sezon ilk koşusunu iyi koşmadığı kum pistte yapıp nefes açtı. Grup da sürprize müsait. Günün ikinci sürprizini yapmaya aday gördüğüm bir safkan. 

Siteye verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz. 

Bol şans. 

Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri

1,6,2,3,5,7,8
3,9,11,12,1,7
5 MEMORY REMAINS BANKO
2,5
2 KÖR BABA // 4
10,6,1,5,4,8,2,12,7,3


126 TL // 252 TL

Daha yeni Daha eski