28 Mart Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

 


CAMBAZOĞLU: 1300 metre mesafede benzer grubu geçtikten sonra grup mücadelede etkisiz kalmış olsa da bilinen güç ve kalitesiyle ağır kilosuna rağmen bugün de çok şanslı görünüyor. Ayrıca 400 metreyi 26 işinde de farklı görünüyordu. 

EPARVEN: Geçen yıl Ankara'da elle tutulur rakiplerini kısa vadeli mücadelede geçen ve bu sezona kum pistte başlayan Eparven'in yapmış olduğu son çalışmada epey farklılaştığı görülüyordu. Uğur Temur idaresinde bir kez daha piste çıkacak olan safkanın gerçek gücünü sahaya yansıtması durumunda şansı çok fazla.

MEMORY REMAİNS: İlk uzun mesafe denemesinde iki hazır ve güçlü rakibi karşısında son 50 metrede pes eden safkanın bu defa karşılaşacağı isimlerin oldukça denk olduğu görülüyor. Özellikle kardeşlerinden Race Master'ın uzun mesafe başarıları ve Bruce Wayne'nin kalite yarışlardaki performansları da dikkate alınacak olursa potansiyel sahibi olduğunu düşündüren safkanın edindiği tecrübe ile buradan birincilik çıkarması beklenebilir. 

HİKAYE: 1400 metre altı mesafelerde biraz eksik olmasına rağmen Bebesha gibi bir rakibine potoda kaybettiği yarış sonrasında güçlü safkan Jacinda ile birlikte gerçekleştirdiği 800 metreyi 49 işinde de çok farklı görünen Hikaye'den beklenen birincilik gelecektir. 

KÖR BABA: Geçen yıl bugün karşılaşacağı rakiplerden daha iyi atları geçmeyi başaran Kör Baba, bu yıl henüz beklenen çıkışı yapamamış olsa da bir araya geldiği isimler arasında ön plana çıkıyor olup favorimdir. 

YİĞİT CAN'DAN ADANA'YA 2 BANKO!

BALLI KAYMAKLI: Kariyerinin başlarında sergilediği performanslardan uzak olsa da Ballı Kaymaklı, son dördüncülüğündeki genel görüntüsü ile burada benim favorim olacak. 

Sitemize vermiş olduğunuz destekler için teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

1,2,3,8,6,5
9,1,7,11,12,3
5 MEMORY REMAİNS BANKO
2 HİKAYE BANKO
2,9,8
12,1,4,5,3,10,8,7,2

201,6 TL

Daha yeni Daha eski