28 Mart Sezer Antalya At Yarışı Tahminleri

 


GELİRİBOL: Yarış hayatının ilk koşusunda Torhantay'ı geçen Geliribol, bu yıla kaba kumda başlayıp ortalarda bitirdi. Koşarak form tutan safkanın aradan sonra girdiği o yarıştaki performansı epey iyiydi. Burada daha formda, daha nefesli, daha hazır koşacak olmasının yanı sıra Vedat Abiş deklaresiyle potoyu önde geçebilir. 

DEMİRER: Arka arkaya birinciliklerihanesine yazdıran Demirer bu defa zorlu rakiplere karşı mücadele verecek ama daha önceki yarışları ve kardeşi Kral Ömer kadar bir potansiyeli olduğunu göstermesi bana bugün güven veriyor. 

CANKARDEŞİM: Uzunda iyi koşan, girdiği dört yarıştan iki birincilik çıkartan safkan Cankardeşim, 1000-1.09 şeklindeki çalışmasında son koşusunu telafi edebileceğini gösteriyordu. 

RAINBOW STORM: Formunda gelişmeler olan safkana çok uzun zaman sonra, ilk ve tek yarışını kazandığı Nevzat Avcı'nın biniyor olmasının etkisiyle önlerde şans verilmesi gerekiyor. 

ALYCONE: Bu pistteki son koşusunu tutarak 7 boy farkla kazanan Alycone giderek daha da farklılaşıyor. Orta uzun mesafelerde çok başarılı olup grup 2 yarışta üçüncülüğü bulunan Hidden Moneys'in tam kardeşi olan safkan, yakaladığı bu harika form durumunu en iyi şekilde değerlendirerek bir kez daha potoyu önde geçer.

NALKAPON ANTALYA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

KOCAMAN KIZIM: Çok sert grupta yaptığı altıncılıkla koşacağı günü beklemeye koyulduğum kısrak için yine zorlu rakipler seçilmiş gibi. Ama yine de o gün sonlarda verdiği mücadeleye bakılarak burada sürpriz şansına sahip olduğu söylenebilir. Şansı hak ediyor.

Bol şans. 

Sezer Antalya At Yarışı Tahminleri

3,7,5,1,2
3 DEMİRER // 4
1 ALYCONE BANKO
5,1,6 // 2,3
4,1,2,5
12,5,2,6,3 // 7,10,9

45 TL // 240 TLDaha yeni Daha eski