29 Mart Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


AKIŞ: Çok benzer bir grupta koştuğu son yarışında düzlüğe gelindiğinde liderliği almış ama daha sonra jokeyi safkan üzerindeki kontrolünü kaybedince dışarıya savrulmuştu. Bu durum safkana birkaç boya mal olurken yarışı boyun farkıyla kaybetti. Bu kez değişen jokeyi Akın Sözen idaresinde piste çıkacak olan safkanın aynı performansı sergilemesi durumunda kazanma şansı çok fazla. 

BAGRAD: Yaklaşık olarak beş ay sonra ilk kez piste çıkıp bir alt grubu geçmeyi başaran Bagrad, potansiyel sahibi bir safkan ve de bu gruba da diş geçirebilecek kapasiteye sahip. Artan nefes ve de kondisyonuyla burada da en şanslı safkandır. 

EL AUDAZ: Usta atlar gibi koştuğu ilk startında rakiplerini sonlarda sürklase eden El Audaz, iç pistte 800'ü 49 işinde formda görünürken şampiyon jokeyi Halis Karataş deklaresiyle de ön plana çıkıyor. Kardeşi Mamba Forever ayarında gördüğüm safkan, üstü üstüne ikinci birinciliğine imza atabilir. 

ANADOLU KOPARAN: Kağıt üstünde el değiştiren Anadolu Koparan, kazandığı son yarışta virajı epey geride dönmesine rağmen jokeyinin komutlarına her metre uydu, teşviklerine de cevap verdi. Buradan sonra ise attığı her adımda birkaç boy farkı kapatarak sonlarda arayı açtı. Uzayan mesafelerde adını sıkça duyacağımız bir isim olduğuna inandığım safkandan bugün bir birincilik daha bekliyorum. 

Verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. 

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

5,3,8,9 // 2,6,7
9,4,1,2 // 5,6,3
4 EL AUDAZ BANKO
1 ANADOLU KOPARAN BANKO
1,5,8,3,6
3,1,2,10,8,7,4

84 TL // 257,25 TL

Daha yeni Daha eski