29 Mart Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Gücümün farkındayım. TJK Reisi de farkında. Bir sen farkında değilsin yeğenim. Mükemmelliğimin sınırlarını ben bile bilmezken sen kahve köşelerinde hakkımda konuşuyorsun. Verdiğim müthiş kurgular kötü gidince beni suçluyor, kendine paralı site arıyorsun. Böyle giderse paralı siteciler seni söğüşler, don mintan bırakır, sonra yine kapımı çalman mümkün olur.

Bugün sana Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden aldığım iki müthiş bankoyu vermem söz konusu olacak. Sülo'yla yaptığım gizli görüşmede bana "Dayı, Anadolu bizim kılıç hakkımız" diyerek kripto bir mesaj verdi. Onun ne demek istediğini en başta anlamamış olsam da üstün altılı bilgimle, üstün gavurca bilgimi aynı anda çalıştırınca şipşak çözdüm. Üçüncü ayaktaki Sword Master'la dördüncü ayaktaki Anadolu Koparan'a işaret ettiği söylentileri doğruydu. Gerisi de çorap söküğü gibi geldi. 

Bana bak yeğen! TJK Reisi bugün ilk iki ayakta oyununu yapacak. Seni oralarda iyice söğüşleyecek, aman dikkat! Sonra kapımı çalıp da Dayı sözünü dinlemedim deme. 

Bu sene fitreleri, zekatları toplayıp zelzelezedelere göndermem mümkün olacak. Mahalle takımına, emekli takımına haber saldım. Oruç tutmayanlar günlük 70 gaymeden 2100 gaymeyi kapıma getirecek. Kodamanların faturası biraz daha ağır olacak. Mahallede üç beş tane de gavur var. Onlara da ikazımı yaptım. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

8,5,3,6,9,7,2
12,6,3,8,5,7,9,4,2
1 SWORD MASTER // 4
1 ANADOLU KOPARAN BANKO
5,1
1,8,2,10,7,4

113,4 TL // 226,8 TL

Daha yeni Daha eski