30 Mart Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Bugünkü hedefim tevziyeyi almak, haberiniz ola. Gücümü sonunda kadar kullanmam söz konusu oldu. Benden üç beş gayme verecek bültenlere oyun beklemeyin. Gücümü onlara harcayamam, bu böyle biline.

Karşıyakalı Cemo yeğenimin yaptığı gizli aramada verdiği kripto mesajı iyi oku: "Patron, bu oyun uzun olacak. Üstün gavurca bilgin çok konuşulacak." Cemo'nun bu sözlerinden sonra üstün altılı bilgim hemen devreye girdi. Şipşak çözmesi an meselesi oldu. İlk ayaktaki El Patron'la dördüncü ayaktaki Long Play bankoları tam karşımda duruyordu. Gözlerinden öperim Cemo.

Sana anlatacaklarıma kulak ver yeğenim. Mebus seçimi, Cumhurreisi seçimi yaklaşıyor. Seçmen kütüklerini kontrol etmen mümkün oldu mu? Dün Muhtar Rıza'ya uğradım. Kütüğüme bakmam söz konusu olacak dedim. Eli ayağı titremeye başladı. Beni buyur edip köpüklü kahve söyledi. Onun bu hürmetinden, bana mani olmasından şüphelendiğim söylentileri doğruydu ama dereyi görmeden paçaları sıvamayı sevmemem de söz konusuydu.

Muhtar Rıza, kütüklerin karışık olduğunu, benimkini özellikle kontrol ettiğini, rey vermeye gittiğimde sorun olmayacağını söyledi. Ama hareketlerinden işkillenmem mümkündü. "Hele ben de bir göreyim muhtar" deyip yerimden kalkmamla bir, kolumdan tutup sana söyleyeceklerim var, dedi. İşte o anda onun katakulli peşinde olduğunu şipşak anladım.

Hemen kalkıp kütüğümü buldum. O da ne yeğen? Bir ben, bir de uşağım Malak Apti olacağı yerde 21 kişi görünüyordu. 8'i Afgan, 7'si Suriyeli, 2'si Rus, 4'ü de Ukraynalı. Muhtar Rıza'yı kulağından kavradım. Bütün kütükleri de toparladım. Erkete Orhan'la mahalle takımından Anakonda Kazım'ı çağırdım. Biz önde, onlar da arkada, kahvenin yolunu tuttuk. Tek tek kontrolleri yaptık. Yanlış olanlara itiraz dilekçesini Muhtar Rıza'ya yazdırdık. 

Görüyorsun yeğen, eğer benim gibi gözün açık olmazsa vay haline! 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

4 EL PATRON BANKO
4,7,9,1,6
4,1,6,2,9
6 LONG PLAY // 7,3
1,4,3,6
8,4,11,1,3,14

90 TL // 270 TL

Daha yeni Daha eski