31 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU 944 TL)


Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Sana bugün Karşıyakalı Cemo'nun bana mühürlü zarfta gönderdiğim üstün istihbarat bilgilerini tek tek yazdım. Bu kıyağımı unutmayasın yeğen.

Dün gece Süpürgeci Sülo'yla gizli bir görüşme yaptıktan sonra Karşıyakalı Cemo'ya da gizli arama yaptım. Telefonlarıma çıkmadı. Ona ulaşamayınca sinirim yükseldi, tepem attı. Moralim sıfıra indi. Sabah uyandığımda bir daha aradım. Yine cevap alamadım. Sonra tam süper lüks kahvaltımı sofraya koyarken kapım çaldı. Gelen hızlı postacıydı. Elinde mühürlü bir zarf tutuyordu. Kimden geldiği belli değildi. Temkinli davranmam mümkün olmalıydı. Düşmanlarım zarfın içine zehir koymuş da olabilirdi. 

Hemen sağlık ocağına gidip aile hekimim Stetoskop Selim'i gördüm. Durumu anlattım. Eldivenlerini takıp zarfı yokladı. Sekreterini çağırıp adli tıbba gönderdi. Üstüne de acil kodu koydu. İki saat sonra haber geldi. Zarfın içinden bir kağıt çıkmıştı. Stetoskop, dostlarından fotoğraf istedi. Zaman kaybetmemin mümkün olmadığını biliyordu. O da ne yeğen? Meğer bizim Cemo, topladığı istihbaratları TJK Reisi öğrenmesin diye böyle bir taktik bulmuş. Hemen okumaya başladım:

"Dayı'm, TJK Reisi'nin gözü üstümüzde. Fedaileri bütün ahırları dinliyor. Bunu sana heladan yazıyorum. Bizi izlemedikleri tek yer burası. Şimdi sana topladığım istihbaratları tek tek vermem söz konusu olacak. Okurken üstün hafızanı kullanıp hepsini kaydet. Sonra da müsveddeyi yok et. Ellerinden öperim. Yeğenin Cemo." 

Görüyorsun yeğenim senin için ne zorluklara katlanıyorum. Kıymetimi bil. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5,3,11,2,7,9
2 EFE MY HAWK BANKO
8,1,4,12,7,2
2,3,6
6,7,1,10,11
8 YENİKÖYLÜM // 6,12

81 TL // 243 TL 

1. ALTILI

1,3 // 7,10
3,1,8,11,9
3,1
5,3,11,2,7,9
2 EFE MY HAWK BANKO
8,1,4,12,7,2

108 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski