01 Mart Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


MELDE KIZ: Önlerde götürdüğü yarışın düzlüğünde bir ara liderliği almış olsa da rakibi Eylem Hanım'ın çok güçlü atakları karşısında çaresiz kalan Melde Kız, o mücadelede ikinciliği kurtarmıştı. Kazanacak durumda olan kısrak burada Karataş farkı ile piste çıkacak olup uygun rakipler arasında günün bankosudur. 

İSTANBUL LIGHT // JOVOVICH: Sürüklediği mücadelenin sonlarında burada da koşan rakibi Nice ile keyifli bir birincilik mücadelesine girişip aynada kaybeden İstanbul Light ile beş ay aradan sonra girdiği ilk mücadelede etkisiz kalmış olsa da şampiyon orijini ile Jovovich ikilisinin rakiplerinden bir adım önde olduğuna inanıyorum. 

VINCITORE // KOCA SEYİD: Gerek şimdiye kadar katıldıkları mücadelelerde karşılaştıkları rakipler gerekse de son dönem form durumları göz önüne alındığında Vincitore ile Koca Seyid'in burada ikiliyi tamamlamaları olağan görünüyor. 

MESMERİZED // CARCERES: 3 aydan fazla bir süre koşmadıktan sonra katıldığı ilk mücadelede, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz kalite safkan Tops Turvy'yi çok da zorlanmadan geçmeyi başaran Mesmerized ve ilk startında harika bir derece çıkartmakla beraber çok da rahat kazanan Carceres ikilisi de bu koşuda rakiplerini ayıracak gibi görünüyorlar. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

8,9,3,5,6,10
8 MELDE KIZ BANKO
5,3 // 6,2,1
3,1
2,6 // 5
11,2,4,9,1,8,7

50,4 TL // 189 TL


Daha yeni Daha eski