07 Mart Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

 


ÖZAKIN: Kariyerindeki ilk birinciliği çim pistteydi. Sonraki süreçte bizlerde kuma daha yatkın bir izlenim bıraksa da çimi eksik koşmayan bir isim. İkinci olduğu son yarışta Yenersultan'ın önünde bitirmiş olması bugün için biraz daha yüreklendiriyor. Artan form durumuna sahip olan safkanı iyi koştuğu mesafede banko yazmakta fayda var. 

PERFECT EFFECT: Daha önce Espinoza ile Captain America arkasında üçüncü olup Saimhan'ı geçmişti. Bu yıl da İguazzu Falls'a uzunda boyunla kaybettiği ve arkasından kısa mesafede çok iyi grupta dördüncülüğü var. Hem kilosu uygun hem de tam mesafesinde koşacak. İdman pistinde de parlak bir görüntüye sahipti. Alternatif tek. 

DERYA ATEŞİ: Grup 2 Tigem'de Deniefe'ye potoda kaybetti. Grup 2 Akbatur'da Katıoğlu, Denizefe arkasında üçüncü oldu. Bu yılki son koşusunda da Tanışık'la Demirberke'ye kaybetti. Artan formuyla bu defa rakiplerini geçebilir.

LUMINARY // TRACTOR: Yarışta süratli isimler var fakat mesafe 1200 metre. Bu da Luminary'nin rakiplerine temposunu kabul ettireceğine işaret ediyor. Eğer böyle olursa da bitirecek durumda. Farklı bir senaryo ise Tractor'e daha çok yarayacaktır.  

GÜNPINAR: Tempoyu belirleyebildiği yarışlarda çok etkili olan bir isim. Bu koşuda Beratım'ın varlığı safkanın daha önceki dönemde de izlediği bir taktik olan iki gitmeye zorlayacaktır. Ancak bu tip koşularda da çok başarılı olduğu bir gerçek. Beratım koşmasaydı, banko da yazılırdı ancak bugün favori hanesinde değerlendirmek daha doğru olacaktır. 

POTNIA THERON: Siempre, Turgay Başkan, Phanta Rhei gibi atlarla anneden kardeş olan Potnia Theron, ilk yarışında çok etkili olamasa da idman pistinde formunu geliştirmiş görünüyor. Buradaki rakiplerinin arasında şansı fazla. 

Sitemize verdiğiniz ve vereceğiniz her destek, yayın hayatının devamlılığı açısından çok önemli. Duyarlı davrananlara teşekkür ederiz. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4,1,3,2
6,3,1,4,6,7,8
1,6,7,4,5
2 ÖZAKIN BANKO
7 PERFECT EFFECT // 2,4
5,8,4

54 TL // 162 TL

2. ALTILI

2 ÖZAKIN BANKO
7 PERFECT EFFECT // 2,4
5,8,4
2,4 // 5,6
5,7,1,3,2
8,3,2,4,7,6

27 TL // 162 TL

Daha yeni Daha eski