03 Mart Hasan Kurtuluş Antalya At Yarışı Tahminleri


REAL CHAMPION: 

Açık yarışta yaptığı beşincilikle benim dikkatimi fazlasıyla çektiği malum. Rakipleri ya formsuz ya dişi ya da mesafe sorununa sahip. Uzun mesafeyi iyi koşan, kaba kumu da seven bir safkan. İsmail Dinar kardeşimle özlediği birinciliğe bugün kavuşabilir.  

TANGÜLHANIM:

Son iki yarışı da birbirinden iyi. Birinde Füzyon arkasında, diğerinde de formda Banubeş'in dibinde üçüncü oldu. Kilosu çok önemli bir avantaj olarak önünde duruyor. Bunu da çok iyi bir şekilde kullanacağına şüphe yok. Aprantisinin Princess Merida'dan vazgeçmiş olması da cabası. 

CANIMKARDEŞİM

Kalitesi, sınıfı, gücü belli olan bir safkan. Grup yarışlardan sonra katıldığı Şartlı 5 mücadelede kuş gibi hafifledi. Rahat da kazandı. Şimdi Akın'a geri döndü. Ekürisinin de desteği arkasında olacak. Formda ve zorlu rakipler arasında öncelik sahibi. 

ODATEŞİ

Daha tabeladan düşmedi. Uzundaki ilk koşusunda da yanıltmadı. O gün dışarıdan dolanıp son 400 geçilirken liderliği aldıktan sonra Özgüntaş'la girdiği kıyasıya birincilik mücadelesini kaybetmişti. Burada rakipler daha uygun, şartla daha elverişli. Birincilik gelebilir. 

KAZANCI: 

Bu koşular her zaman sürprize açıktır. Ben öyle görüyorum. Grubu incelediğimde de vakti zamanında Kırejder'e, Deniz Şövalyesi'ne kök söktürmüş bir Kazancı ve ona binmiş Mehmet Akyavuz kardeşimi görüyorum. 6 ay sonra yarış gören Kazancı'nın 1000'i 1.09 yaptığı son çalışması da bir harika değil mi? Bugünün bomba adaylarından biridir. 

Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

7,6,4,2,9,8
3,5,6,1,11
4 TANGÜLHANIM BANKO
2,4,7
4 ODATEŞİ // 6,7
12,11,3,5

162 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski