04 Mart Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah.  Dün sana verdiğim iki müthiş bankom da sekiz çizdi. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle arayı açmam mümkün oldu. Bana kötü istihbarat getiren, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı bozan, TJK Reisi'nin ekmeğine yağ süren seyis yeğenlerimle aramı açtığım, hiçbirinin beni madara etmesine müsaade etmediğim söylentileri doğrudur.

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimle de bu meseleyi masaya yatırmam mümkün oldu. Yaptığı gizli aramada ona Cemo'nun başına gelenleri anlattım. Ayağını denk almasını söyledim. Sonra da topladığı istihbaratları istedim. Titreye titreye hepsini vermesi mümkün oldu. 

Dediğine göre ilk ayakta dört atın dışına çıkması mümkün değilmiş. İkinci ayakla üçüncü ayak da çok karışıkmış. Dördüncü ayakta Anadolu Koparan'la Cool Star'ın arasından su sızmazmış. Beşinci ayakta Demirperde resital yapacakmış. Son ayakta da ilk önce İnvinsible Baby yanına Kayı Beyi yazılmalıymış. Gerisi sende Dayı'm derken göğsünü kabartıp bana ne kadar güvendiğini göstermesi söz konusu oldu. 

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Onunla konuştuktan sonra bülteni önüme alıp gözlüğümü taktım. Uşağım Malak Apti'ye de köpüklü bir kahve yaptırdım. Üstün altılı bilgim devreye girdi, mayı detektörlerim taramaya başladı. Beş dakika içinde de müthiş İstanbul kurgum hazır oldu. Sana da onu söğüşlemek kaldı yeğenim. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

9,4,2,3
10,1,2,6,3,7,11
6,4,2,3,1
2,4
2 DEMİRPERDE BANKO
13,2 // 4,5,3,12

84 TL // 252 TL

Daha yeni Daha eski