05 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın yeğenim. Her ne kadar sana son günlerde verdiğim müthiş kurgularım tutmamış olsa da her bültende madara olsam da gücümden bir şey kaybetmediğim, taş gibi  yerimde ağır olduğum söylentileri doğrudur.

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden üst üste gizli aramalar alıp cevap vermedim. Geçen gün beni madara etmiş olmasından dolayı ona tavır almam mümkün olmuştu. Ben cevap vermeyince ilk uçağa atlayıp İstanbul'a geldi. Kapıma dayandı. Uşağım Malak Apti, bana onun ziyaretime geldiğini söylediğinde bekleme odasına almasını söyledim. İki saat beklettim. Sonra da huzuruma çağırdım. 

Karşımda el pençe divan durdu. "Bey'im zaman zaman yüreğin kaya gibi sert oluyor. Gözlerin kartal gibi keskin bakıyor. Buraya sana müteşekkir olduğumu söylemeye gelmiş olmam söz konusu. Sayende aklım başıma geldi." Dedikten sonra arkasına bakmadan çıkıp gitti. Onun bu tavrına bir anlam verememiş olmam mümkündü. 

Malak Apti'ye seslendim. Bültenimi getirmesini emrettim. Yanına da köpüklü bir kahve siparişi verdim. Bülteni inceleyip müthiş kurgumu çıkarmaya çalışırken birden kapıdan Malak Apti girdi. Elinde mecmuanın ganyan eki vardı. "Evreka! Evreka!" diye diye yanıma geldi. Anladığım kadarıyla Karşıyakalı Cemo'nun konuşmalarını gizlice dinleyip içindeki kriptoyu çözmüş. Buna çok kızdım yeğen. Telekulak gibi, özel görüşmelerimi dinlemesi hoşuma gitmedi. Ondan kripto mesajı alıp beş dakika tek ayak üstünde durma cezası verdim. 

GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Zaten üstün altılı bilgimin de bana söylediği Cebebey, Rock Solid, bir de müteşekkiri çözmüş. Hemen mayın detektörlerimi de devreye alıp çalışmalarımı bitirmem mümkün oldu. Artık sana düşen müthiş İzmir kurgumu söğüşlemek olacak. 

Gözlerinden öperim şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3,4,1,6,2,7
3,1 // 2,9
2 CEBEBEY BANKO
7,2,10,12,5,1,6,11
6,2,10,1,7
3 ROCK SOLID BANKO

72 TL // 144 TL

2. ALTILI

7,2,10,12,5,1,6,11
6,2,10,1,7
3 ROCK SOLID BANKO
3 MÜTEŞEKKİR // 6
4,2,7,1
2,1,6,8,10

120 TL // 240 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski