02 Nisan Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

 


CÜLÜK: Daha sert rakipleri geçmeyi başardığı yarışın üzerinden beş gün geçmeden biraz daha uygun grupla karşılaşacak olan Cülük, yükselen formuyla ağır kilosuna rağmen potoyu önde geçerek bir birincilik daha alabilir. 

BABA ŞAHİN: Geçen seneyi Özcan Yıldırım idaresinde katıldığı kısa vadeli yarışta burada da rakibi olan Grasyas'a az farkla kaybederek bitiren Baba Şahin, sezona Urfa'da galop niyetine koşup ikinci tamamladığı yarışla başladı. Sprinter karakteriyle tanınan kaliteli safkan, süratli atların bulunduğu yarışta işini şansa bırakmaz.

OSMAN BEY: Geçen yıllın kazananı Osman Bey, kısa vadeli yarışta nefes açarak Akdeniz Derbisi'ne geliyor. İdman pistinde son koşusuna göre çok farklı duran safkanın formda rakiplerinin fazlalığı bugün için bizi temkinli davranmaya itse de yarışın en şanslısı olduğu da bir gerçek. 

YİĞİT CAN'DAN ÇOK CAZİP İZMİR KURGUSU!

AEGEAN SPIRIT: Maidenden 1900 metre kumda çıkan Aegean Spirit, 1200 metre çim pistte son düzlüğe en geride çıktıktan sonra attığı her adımda bir rakibini geçip son 100 metre kala bütün gruptan kolaylıkla sıyrılarak kazandı. Safkan daha sonra Açık 3 yarıştan silindi. O gün yapılan pist değişikliğinin etkisi büyüktü. Bu defa Karataş'la tam mesafesine ve pistine çıkacak olan Aegean Spirit, bitiriş çizgisine bir kere daha önde varacaktır. 

Sitemizin arkasında durup yıllardır ayakta kalmasını sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. 

Bol şans. 

Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

2,4,7,3,8,9,1,5
4 BABAŞAHİN BANKO
6,3,7 // 8,4,5,9
8,7,1,4,2,3,5
1 AEGEAN SPIRIT BANKO
3,12,1,4

100,8 TL // 235,2 TL


Daha yeni Daha eski