03 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Ramazan'ı yarıladık sayılır yeğenim. Orucumu hiç sektirmedim. Oruçluyken gazozuna tavla bile oynamadım. Senin için müthiş kurgularımı sahurdan önce yazıp Uşağım Malak Apti verdiğim talimatla TJK Reisi'nin internet bayisine yatırttım. Oruçluyken haramdan uzak durduğum, açlık nedir bilmediğim, hiç susamadığım söylentileri doğrudur.

Bu Bursa bülteninde her an her şey olabilir yeğenim. Tetikte ol. TJK Reisi don mintan bırakmayı kafasına koymuşa benziyor. Eğer üstün altılı bilgim, güçlü istihbaratım, seyis yeğenlerim olmasaydı benim de halim harap olurdu. Neyse ki mükemmelliğimin sınırlarını ben bile bilmiyorum. 

Cemo yeğenin dediğine göre seyislerin ağzını bıçak açmıyormuş. TJK Reisi'nin fedaileri ahırların arasında volta atıyormuş. Her ahırın kapısına gizli kamera, içine de mikrofon döşenmiş. Cemo, "Biri bizi gözetliyor Dayı'm, tezgah büyük" dedi. Cemo'nun bu sözlerinden sonra durumun ciddiyetini anlayıp Köstebek Nuri'ye haber saldım. Hipodromun dışında Cemo'yla buluşup ahırlara tünel kazmaya başladılar. Yani anlayacağın, Bursa'dan gelecek olan gizli istihbaratları biraz beklemen lazım yeğenim.

Dün akşam İtalyan mafyasından hatırlı misafirim Kart Zampara Don Pito Karlo'yla ilk iftarımızı yaptık. İki yeğeni de arkadan tırlarla geliyor. Bundan sonra galop mafyası düşünsün. Sen de sitedeki yeğenlerimin cebini şişirmeyi unutma. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4,1,9,3,8
4 ÖZEKAN BANKO
2,5,8
3,1,5,10,6,9
1 RUN FOR HAPPINESS // 9,7,8
1,7,11,6

54 TL // 216 TL

2. ALTILI

3,1,5,10,6,9
1 RUN FOR HAPPINESS // 9,7,8
1,7,11,6
5,4,1,3,2
2,1,3
9 GECE KRALI BANKO

54 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski