05 Nisan Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


BAGRAD: Kazandığı yarışın ardından biraz daha sert gruba karşı mücadele edip üçüncülükte kalan safkan, o gün iç kulvarda aradığı yolu bir türlü bulamayıp önce orta kulvara çıktı ve daha sonra önü yeniden kapanınca iç kulvara dalmak zorunda kaldı. Böylelikle de kazanabileceği bir yarıştan oldu. Bu defa uygun grupta ideal mesafesini bulan Bagrad'dan birincilik bekliyorum. 

URFA ASLANI: Geçtiğimiz yıl özellikle çim pistte koşulan kısa vadeli veya grup yarışlarda çok etkili işlere imza atan, sentetikte ise bir kez kazanmayı başaran Urfa Aslanı, bu yıl gördüğü yarış sonrası çok daha iyi duruma geldiğini 1000'i 1.01 işinde gösteriyor. Mehmet Kaya cezalı duruma düştüğünden Akın Sözen'e teslim edilen kalite safkanın ideal rakipler arasında şansı çok yüksek. 

ANADOLU FATİHİ: Orijin olarak bu mesafeleri çok iyi koşmasını beklediğim bir isim olan Anadolu Fatihi, uzunda henüz yarış kazanamamış olsa da  Josephine ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmasında oldukça canlı duruyordu. İlk günden beri üzerinde olan ve kantarmasını çok iyi tanıyan jokeyi ile bugün şanssızlığını kırabilir. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

10,3,11,1,2,7
4 BAGRAD BANKO
1,4,3,8,2,10
5 URFA ASLANI // 3
1,3,2,5
3,4,5,6,7

108 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski