07 Nisan Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Orucumu günü gününe tutuyorum. Kuponlarımı da geceden yatırıp günaha girmiyorum. TJK Reisi seni Ramazan'da bile söğüşlemek için özel sayfa açmış. 

Dün akşam Antalyalı seyis yeğenim Bıdık Osman'dan uzun zaman sonra gizli bir arama aldım. TJK Reisi'nin fedaileri onu bu sene göz hapsine almış. Bulduğu ilk fırsatta beni aramış. Ben de onu sırra kadem bastı sanmıştım yeğen. Aslında saklanması söz konusu oluyormuş. 

Bıdık Osman'ın dediğine göre ilk ayakta koşan Tarmetebebi üç gece önce seyisini yanına çağırıp "Bu kadar hafif kiloyla koşmam mümkün olmayabilir. Gücüm yerinde. Rakiplerime haksızlık olmasını istemem. Hemen TJK Reisi'ne ulaş, bana üç beş kilo daha versinler ki bana oynayan Nalkapon Dayı'nın yeğenleri izlerken zevk alsın" demiş. Bunu duyan seyisi de böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını anlatmış. O da şaha kalkıp kişneyerek "Çık dışarı! Seni görmek istememem mümkün" diye karşılık vermiş. İkinci koşudaki Daisy Ko da fişek gibiymiş. Son ayakta her an her şey olabilirmiş. Şimdi sana Bıdık Osman'ın verdiklerini tek tek yazmam söz konusu olacak, iyi dinle yeğen.

TARMETEBEBİ
DAISY KO
ASK THE LEGEND - RAINBOW STORM
FADİK - ATEŞİM
SİNESİPSE  - CAPTAINS KEY
SULTANBEŞİR - TAYSEKİN

Görüyorsun yeğenim, Bıdık, arı gibi gibi çalışıyor. Eğer bu sene TJK Reisi'nin fedaileri onu sıkıştırmasaydı, çoktan Antalya'da cebin şişmişti. 

Sitedeki yeğenlerimin cebini şişirmeyi unutma. Beğeniler çok düşük. Sayfalara alıcı arıyorlar, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri

6 TARMETEBEBİ BANKO
1 DAISY KO // 4
2,6,1,3
7,3,1,4
7,6,1,2,3
3,8-2,1,6,5,4,9,7,10

120 TL // 240 TL

Daha yeni Daha eski