11 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Olmuyor yeğen, olmuyor! Her ne kadar dün Bursa'da sana verdiğim müthiş bomba banko Buz Pınarı resital yapmış olsa da ondan bir önceki koşuda önde iki müthiş favorim kapışırken en geriden İngiliz atı gibi gelen Aslan Yüreklim, TJK Reisi'ni mutlu edip bizi yatırdı. Filozof Kazım'a göre eğer ikinci olan Vezirköprü kazansaymış üçüncü koşuda iki misli olan kurgumla 5 bin gayme almamız mümkün olacakmış. 

Ben sana demedim mi yeğen, TJK Reisi seni don mintan bırakacak diye? İkinci bülteni gördün değil mi, kendisi bile bulamadı. Yardakçıları bu duruma çok şaşırdı. Şimdi hepsi Cuma gününü iple çekiyor. Devreden tevziyede büyük bir parça koparmak için heyecandan yerinde duramıyor. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Cuma gününü bekle.

Bugün Dürbün Necdet'le gizli bir görüşme yaptım. Bana müthiş gizli bilgiler verdi. TJK Reisi yine hazırlıklarını tamamlamış. Don mintan kalman için yardakçılarını Adana'ya yollamış. Ama unutma: Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Dürbün Necdet, eğer TJK Reisi son dakika oyunu yapıp yarışları kuma almazsa bu iş biter Nalko derken çok heyecanlıydı. Sonra da topladığı istihbaratları bana kripto mesajla yolladı. Şimdi sen de dikkatle dinle yeğen. 

KRALEFE - MUŞ YILDIZI - ZİLOŞUM
MİR KARTALI - HAYDARBERK
TAŞERON - GÜRBEYAZ
MIDIKA
MEMORY REMAINS - TRADER
QUEIMADA GRANDE
QALANDAR
BABAÖMER - SILOTİ
KING OF THE ROSE - MOUNTAIN
BERKTİMUR - GARDAL GÜLÜ

Görüyorsun yeğenim, istihbaratım tıkır tıkır işlerken üstün altılı bilgimle müthiş kurgular yapmaya devam ediyorum. Seninle yakında tevziye çekini alıp Las Vegas'ın yolunu tutmamız, oradaki kumarhanelerde taş konken oynamamız mümkün olacak. Uçak biletini şimdiden al. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5,11,12,3,1,8,9,6
4,1,11,7
4,5,7,10,9
10 MIDIKA BANKO
1,2,9,6
3 QUEIMADA GRANDE // 5,2

96 TL // 288 TL

2. ALTILI

1,2,9,6
3 QUEIMADA GRANDE // 5,2
3 QALANDAR BANKO
1,11,6,12
4,5,9,12,3,1
2,9,5,8,11

72 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski