12 Nisan Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bazı kesimler sayfaya gizli mesajlar atıp sitedeki yeğenlerimi kışkırtmak için elinden geleni ardına koymuyor. Aldığım istihbarata göre dün "Nalko bizi düdüklüyor, bankoları gelmiyor" yazanlar olmuş. Onlara bir ders vermemin vakti geldi de geçiyor bile. 

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimin morali çok bozuktu. Dediğine göre ilk ayağı çözememiş. Seyislerin ağzını bıçak açmıyormuş. Üstün altılı bilgimle çözeceğimden de şüphesi yoktu. Öyle de oldu yeğenim. İkinci ayaktaki Mandacan fişek gibiymiş. Ama rakipleri de zıpkın gibiymiş. Lizbon'dan bomba gelebilirmiş. Dragon Wings de kanatlarını takıp gelmiş. Dagmar bu defa starta girer, rakiplerime toz yuttururum diyerek seyisine caka satmış. Markiz'le Devirkaya da padokta karşılaşıp birbirlerine gider yapmışlar. İkisine dikkat et yeğenim. Son ayakta da Karataş yeğenim Toprak Tutkusu'na boşuna binmemiş. Ama Dilanur da bombaya hazırlanıyormuş. 

Şimdi sana Sülo'nun topladığı istihbaratları tek tek vermem mümkün olacak. Kulağını dört aç yeğen: 

ŞANS MELEĞİ - MUCİZEHAN - O BİR ÇELİK
MANDACAN - LİZBON
DRAGON WINGS
DAGMAR
MARKİZ - DEVİRKAYA- HÜKÜM
TOPRAK TUTKUSU - DİLANUR

Sülo'nun maşallahı var. Arı gibi çalışıyor. Ramazan bittikten sonra Adana dürüm yanına ayranı benden olacak. Haydi yine iyisin Sülo. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

11,4,6,2,3,1,9,7
5,1,6,3,4,2
2 DRAGON WINGS // 3,4,6
2 DAGMAR BANKO
9,2,4,6,5
8,11

72 TL // 288 TL

Daha yeni Daha eski