13 Nisan Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Bu sabah erkenden uyanıp mezarlığın yolunu tuttum. Rahmetli dedem Barut Osman'ın kabrini ziyaret ettim. Suladım, otları yoldum. Duamı edip döndüm. Onu her Ramazan'da en az üç kere ziyaret ederim. Olan biteni anlatır, içimi döker, sonra da süper lüks evime dönerim. Ceddine saygısı olmayanın kendine de saygısı yoktur, unutma. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşme de iyi geçti. Bana ikişer müthiş banko vermesi söz konusu oldu. Ama öyle açıktan vermedi. Kriptolayıp yolladı. Onu aradığımda önce halimi hatırımı sordu, sonra da "Nalkapon Baba, dalgalar sahile vuruyor, hanlar hamamlar bizi çok zorluyor." dedi. Sinirlendim. "Densiz, sözlerine dikkat et! Bana bir daha baba dersen seni kulaklarından tavana asmam mümkün olabilir." dedim. Kızma Dayı'm bülteni aç, deyince bunun kripto bir mesaj olduğunu anlamam da uzun sürmedi. Bana No Hard, Uzundalga, Baba Tamer, bir de Alganhan'ı banko veriyordu.

Ondan istihbaratı aldıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi geldi. İlk koşudaki Süper Baba, beşinci koşudaki Basbalia bombalarımı görmem uzun sürmedi. İkinci ayakta Strong Beryl'i fark etmem an meselesi oldu. Altıncı Koşuda Hızlı Emel, yedinci koşuda Bari de gözümden kaçmadı. Bunların yanına da mayın detektörlerimin tespit ettiği bombaları yazınca sırtımın yere gelmeyeceğini bilmem mümkündü.

Şimdi zaman kaybetme yeğen. Hemen ganyana koşup müsveddeyi yok et. Sitedeki yeğenlerimin yüzünü güldürmeyi de unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2,8,3,1
2 NO HARD BANKO
6 UZUNDALGA // 7,4
2,1,8,7,6,9
4,1,2,3,11,10
3,1,2,5

86,4 TL // 259,2 TL

2. ALTILI

2,1,8,7,6,9
4,1,2,3,11,10
3,1,2,5
4,5,2,1
1 BABA TAMER // 2,6
6 ALGANHAN BANKO

86,4 TL // 259,2 TL

Daha yeni Daha eski