15 Nisan Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri


GÜNYELİ: Sevdiği çim piste geri dönen Günyeli, mesafe ayırt etmeden koşabilen bir safkan olmasıyla dikkatimizi çekiyor. 1000'i 1.10 yaptığı son galobunda çok iyi durumda gördüğüm safkan, en iç kulvardan çıkacak olmasının avantajıyla çıktığı gibi bitirerek potoyu önde geçebilecek durumda. 

LION PIECE: İlk iki koşusunda çim piste ikincilikler aldıktan sonra kum pistte de başarılı neticelerle yoluna devam eden safkandan yeniden çim piste çıkacağı bu koşuda iyi bir yarış gelecektir. 

İREMİM: Sürekli iyi sonuçları hanesine yazdırsa da bir türlü kazanamayan İremim, bugün kendisine uygun bir grup bulmuş gibi. 800 -57 rahat işinde de güven veren safkan favori hanesine yazılmalı.

ADEN PERİSİ: Geçen sene çim koşularında uzunca bir süre iyi sonuçları hanesine yazdıran kısrak son olarak grup yarışta tabela dışında kaldıktan sonra ara vermişti. Bu sene ise kumda gördüğü yarış sonrası girdiği çim yarışını kolay kazanarak dikkat çekti. Bugün de dişine göre rakiplere karşı piste çıkacak safkanın bir kere daha potoyu önde geçmesi işten değil ancak çimde daha önce koşmamış olsa da piste yatkın olduğunu düşündüren orijini ile Gerçekçioğlu da ihmale gelmeyecek atlardan. Geniş oyunlarda yazılmalı. 

Bol şans. 

Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri

12,3,9,1,4,7,5
7,2,3,9,4,8,12,11,1,10
3 GÜNYELİ BANKO
2,7,5,9,4
6,7
6 ADEN PERİSİ // 12

105 TL // 210 TL

Daha yeni Daha eski