17 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)

 


Olmuyor yeğen olmuyor! Sana verdiğim müthiş bomba banko Aksancar starttan beş boy geç çıkıp ikinci oldu. Bunu dünden beri kabullenmem mümkün olmuyor. Üstün altılı bilgim, mayın detektörlerim, güçlü istihbaratım var ama bültenlerde muhakkak beni yatıracak bir şey oluyor. Bu gidişe bir dur dememim zamanı geldi de geçiyor bile. 

Bu gece ultra lüks evimde sahuru beklerken son teknoloji süper zeka telefonuma gizli bir arama geldi. Arayan, Karşıyakalı Cemo'ydu. Ona cevap verdiğimde "Prens'im tehlike altındayız. TJK Reisi'nin trolleri her zaman her yerde. Tek umudumuz sensin. Her zaman." dedi. Sonra da kapattı. Bunun kripto bir mesaj olduğunu anlamam uzun sürmedi. Hemen bülteni elime alıp inceledim. Aşağıdan yukarıya, yukarıdan aşağıya iyice sözdüm. Üstün altılı bilgimi, mayın detektörlerimi devreye soktum ama nafile. Bu defa iki kere kriptolamıştı. Hemen kriptolok Cemal'e gizli bir arama yaptım. Durumu anlattım. 

İki saat sonra beni geri aradı. Dinlendiğimi, TJK Reisi'nin telekulaklarının gece gündüz işinin başında olduğunu bilmesi mümkündü. "Nalko, üstün gavurca bilgini kullanırsan şipşak çözersin." dedi. Bülteni bir daha elime aldım. Bütün gavurca isimli atları anında tercüme ettim. O da ne yeğen? Prince Of Danger, Tırol Hope bana bakıyor. Ama Cemo en az üç müthiş banko vermiş olmalıydı. Kendimi biraz daha zorladım. Altından girdim, üstünden çıktım ama yine nafile. Son müthiş bankosunun "her zaman" olduğunu biliyordum ama gavurcam yetmiyordu. Ben de tıranslate Kazım'a gizli bir arama yapıp durumu anlattım. 32 dil biliyor. Bana bu iki kelimenin 32 dilde tercümesini yap dedikten iki dakika sonra gizli mesajı elime ulaştı. Son müthiş bankoyu da bulmuştum: Siempre. Sonrası çorap söküğü gibi geldi yeğenim. Ceketimin iç cebine sıkıştırdığım peçetelerde adı yazanları da ekleyip şimdi sana sıralamam söz konusu olacak. İyi dinle: 

ONE ABOVE ALL - BOSSY BOY - TIRKAZ
GOD OF LOVE - PLUS ULTRA
SARPERHAN - RÜTBESİZ
PRINCE OF DANGER
TIROL HOPE
TİRANLI - OLGUNALP - ORTAYLI
KUDRETLİTAY - ŞAH DRAGON
SIEMPRE
END OF THE DAY - BHARBO 
DIYATOME - ERTEKİNBEY - CEBEALP

Bugün sana söyleyeceklerim bu kadar yeğenim. Sitedeki yeğenlerime omuz vermeyi sakın unutma.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. koşuda 8 TIRKAZ yerine 2 Bronze Hill eklenmiştir. 

1. ALTILI

6,1,4,5,10,2
3,1
2,8,6,3,1,7
3 PRINCE OF DANGER BANKO
13 TIROL HOPE // 6,7
8,2,1,3,4,5,7,10

72 TL // 216 TL

2. ALTILI

13 TIROL HOPE //  6,7
2,3,4,1,5,7,8,10
2,3,4,7,8
1 SIEMPRE BANKO
9,1,2,4
5,3,2

72 TL // 216 TL


Daha yeni Daha eski