18 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Gücüm de yerinde. Bugün sana bomba gibi banko vermem mümkün olacak. Nefesini tut.

Sabah erkenden Dürbün Necdet'i aradım. Önce halini hatırını sordum, sonra da istihbaratlarını öğrenmek istediğimi söyledim. Hemen bülbül gibi öttü. Dediğine göre üçüncü koşudaki Baba Balıkhan, bomba gibi hazırlanmış. Adını yakışır bir koşu yapacakmış. Antrenörüne söz vermiş. Vedat Abiş yeğenimle Mehmet Akyavuz yeğenim de sekizinci koşuda birbirlerine gireceklermiş. Hem Gökçebayır hem de Tekçarem zıpkın gibiymiş. Mehmet Salih Çelik yeğenim Masal Mina'yı kimseye vermem derken Velat Demir yeğenim de "Aybarbeyi'yle şov yapacağım şov!" diye diye hipodromda dolanıyormuş.

Ondan bu gizli bilgileri aldıktan sonra kalan ayakları çözmek üstün altılı bilgime hiç de zor gelmedi. Zaten kazanacak atların çoğunun adı ceketimin iç cebine koyduğum peçetelerde yazılı. FBI, o peçetelerin peşinde haberin ola. Tek dertleri beni ele geçirmek, sonra da ilk uçakla Amerikan Reisi'ne götürmek. Gavur altılılarında onları milyoner yapmamı istiyorlar. Ama dolar milyoneri yeğenim. Tekliflerini iki yıldır düşünmem söz konusu. Benim tek sorunum vatanımdan vazgeçememem. Çünkü Amerikan Reisi Bidon diyor ki sana buradan bir villa, yanına üç hizmetkâr. Her gece istediğin dilberleri de koynuna sokmam söz konusu olacak. Eğer istersen hemen bekliyorum, sayende cebimi şişirmek için sabırsızlanıyorum. 

Gözüm yüksekte değil yeğenim. Gavur elinde tok öleceğime kendi vatanımda aç ölürüm. Başka şansımız mı var sanki yeğenim? İlahi sende. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6,7,5,4
8 MASAL MİNA BANKO
4 BABA BALIKHAN // 11
4,3,5
10,2,9,1,3,6,5
1,7,9,11,6,8,5,3

100,8 TL // 201,6 TL

2. ALTILI

10,2,9,1,3,6,5
1,7,9,11,6,8,5,3
5,2,6,1,3
3,10
5,10,1
11 AYBARBEYİ BANKO

252 TL


Daha yeni Daha eski