20 Nisan Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 


ŞİMŞEK İZİ: Handikap koşuyu çok kolay kazandıktan sonra bir üst grupta üçüncü olurken de etkili bir performans sergileyen Şimşek İzi, bu defa daha dişine göre grupta hafif kilosuyla ön planda değerlendirilebilir. 

SPAS: İlk iki koşusunu kum pistte çok rahat kazanan Spas, çim piste de yatkın orijini ile aradan sonra katılacağı bu mücadelede rakiplerinden bir adım önde. Yarın Ankara'da yağmur beklentisi olması da pist değişikliği ihtimalini doğuruyor. Böyle bir durumda şansı çok daha artacaktır. 

KURTOBA: Toparlandıktan sonra katıldığı iki sentetik yarışında çok farklı koşan Kurtoba, eski gücüne kavuşmuş görünüyor. İdeal rakipler arasında koşuyu kazanmaya yakın duruyor. 

HAÇIM: Şu ana kadar Adana, Urfa ve Elazığ hipodromlarında ortaya koyduğu performansla dikkat çeken Haçım, formda jokeyi Mehmet Akyavuz idaresinde daha yatkın olduğu mesafede katılacağı mücadelede ideal rakipler arasında favorim.  

IPAXIEMA: Geçen yılki formuna kavuşan Ipaxiema, süratli geçeceğini düşündüğüm mücadelenin sonlarında güçlü sprinti ile sonuç alabilecek durumda. 

FİLYOS: Adana'daki ilk koşusunda Mind And Life gibi güçlü bir rakibe geçilen Filyos, aradan sonra etkili işlerle gireceği bu mücadelede orta ve uzun mesafeye olan yatkınlığı ile maidenden çıkmaya yakın. 

Şansınız bol olsun.

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

7,4,6
8 SPAS // 6,3
1 KURTOBA BANKO
1,5,4,6,2
5,6,1,3,7
11,2,12,4,7,1,16,6

90 TL // 270 TLDaha yeni Daha eski