21 Nisan Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Bayramın kutlu ola yeğen. Bu sabah kuşluk vakti uyanıp bayram namazında en ön safı tutmak için erkenden yola düştüm. Sevabı boldur, haberin ola. Namazdan sonra emekli takımı, mahalle takımı, esnaf takımı bir araya gelip bayramlaşma yaptık. El öptürmekten elim aşındı yeğen. Oradan kahveye geçtim. Mahallenin çocukları tek sıraya girdi. Bir gece önce uşağım Malak Apti'ye hazırlattığım zarflarını aldılar. Yüklü bayram harçlığını gören bakkalın yolunu tuttu. Topaçlar, kız kovalayanlar, çikiletalar alındı. Bana dualar edildi. Görüyorsun yeğen, mahallenin ağır topu olmak zor. 

Oradan eve döndüğümde hemen bülteni elime aldım, çalışmalarıma başladım. Sonra da seyis yeğenlerim tek tek arayıp bayramımı kutlarken bankolarını, bombalarını da bir bir söylediler. Onları da uğurladıktan sonra evime bayramlaşmaya gelecek olan ağır topları beklemeye koyuldum. Eski kabadayılar, yeni yetme kabadayılar, Ankara'dan hatırlı dostlar derken öğleni ettim yeğenim. Senin de bayramın kutlu ola bir daha. Allah seni sevdiklerinle nice bayramlara kavuştursun. 

Şimdi sen de doğru büyüklerinin bayramını kutlamaya git. Küs olduklarınla barış, dargın olduklarınla karış. Sünnettir, bu böyle biline. Sonra da ganyanın yolunu tutup üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu söğüşle. 

Bakıyorum da bazı kesimler bir araya gelmiş, bayram dememiş, seyran dememiş de beni eleştirmeye başlamış. İki kurgum kötü olunca sesleri yükselmiş. Onları madara etmemin an meselesi olduğu söylentileri de doğrudur. 

Sitedeki yeğenlerimin bayram harçlığını bırakmayı unutma.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2,10,6,5,7
3 KRAL ÖMER BANKO
6 WHO KEEPS YOU // 1,3
8,1,6,10
8,3,5,7,2
2,6,12,5,7,10

90 TL // 270 TL

2. ALTILI

8,3,5,7,2
2,6,12,5,7,10
6 MOSTAR KÖPRÜSÜ BANKO
2 DAGMAR // 4,3
4,1,2,5,7
3,8,1,7

90 TL // 270 TL


Daha yeni Daha eski