22 Nisan Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri


Öncelikle herkesten bir konuda af diliyorum: Dünkü İstanbul tahminlerimde sizlerle bayramlaşmayı unuttum. Hakkınızı helal edin. Bu kapsamda herkesin bayramını kutluyor, sevdikleri ve ailesi ile huzur ve sağlık içerisinde bir bayram diliyorum. Birlikte daha nice bayramlara... 

PANCMAHAL: Elde ettiği son iki birincilikte de jokeyi Özcan Yıldırım ile bir arada olan Pancmahal, sert gruplardaki yarışlarının ardından ideal isimlerle bir araya gelmiş görünüyor. Önde boşluğu bulduğunda affetmeyen safkanın bugün Serin Çocuk gibi bir rakibinin bulunuyor olması onu iki gitmeye zorlayacak gibi duruyor ki bu şartlarda da çıkardığı harika yarışlar bulunuyor. Dilinden çok iyi anlayan jokeyinin idaresinde 1000 metreyi 1.02 işi ile gireceği mücadelede alternatif tekim. 

TURDEMİRKIR: Geçen yıl Grup 2 Kraliçe Elizabeth, Grup 3 II. İnönü, Açık 3 Hitit gibi iki yaşlı safkan İngiliz atları için önemli olan mücadelelerden birincilikle ayrılıp katıldığı on altı koşuda da tabeladan düşmeyen Turdemirkır, bu yıla Adana pist koşulları sebebiyle çimden kuma dönen Tendürek Koşusu ile başlayıp 1900 metre mesafede ikinci olarak uzunda da var olduğunu gösterdi. Bugün ise şimdiye dek başarı sağladığı mesafe aralığında piste çıkacak olan safkan, yarış görmüş olmanın da avantajını arkasına alarak etkili işleri ile birinciliklerine bir yenisini ekleyecektir. 

REGARDLESS: Bu mesafeleri çok iyi koşan Regardless, önde temponun olacağını düşündüren bu mücadeleyi iki üç giderek sonlarda lehine çevirebilecek durumda. Geçtiğimiz yıl Grup 1 Ankara Kalesi Koşusu'nda bu gruptaki sert rakiplerinin çoğunu geçmeyi başaran safkanın son kazandığı yarışa benzer bir gidişatın gelişeceği düşünülerek alternatif tek olarak yazılabilir. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,6,3,2,4,5
2 PANCMAHAL // 1,3
4,1,3
2,4,1,9
8,5,1,4,3,2
8 TURDEMİRKIR BANKO

64,8 TL // 194,4 TL

2. ALTILI

2,4,1,9
8,5,1,4,3,2
8 TURDEMİRKIR BANKO
3 REGARDLESS // 7,2
5,4,1,2
3,1,4,8,5

108 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski