25 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Bugün keyfim yerinde, gücümü topladım. Her ne kadar son günlerde müthiş kurgularımın kötü gitmesi bazı kesimleri cesaretlendirse de yeni paralı site açma başvuruları yapılsa da hipodromlardaki ajanlarımın çok iyi çalıştığı, bu kötü günlerin biteceği söylentileri doğrudur.

Dürbün Necdet'le bugün uzun bir sohbet yaptım. Dürbün senden son zamanlarda memnun değilim, verdiğin bankolar madara oluyor, bombaların sonuncu bitiriyor. Bunu kabullenmem mümkün değil, aramıza kara kediler girmesi an meselesi, dedim. O da bana "Nalko TJK Reisi işi sıkı tutuyor. Her akşam fedaileri ahırları gezip Adana dürüm yanında ayran dağıtıyor. Paketleri açan seyisleri bir not bekliyor: Nalko'yla görüşenin kellesini uçururum. Benim senin dostun olduğumu bilen seyisler de benden uzak duruyor." dedi. 

İşte o anda anladım ki uzun zamandır inzivada tuttuğum üstün altılı bilgimle daha yeni bakımdan çıkan mayın detektörlerimi kullanıp tevziyeye uzanmam söz konusu olmalı. Yoksa TJK Reisi'ni madar etmem mümkün olmayacak. Ben de kararımı aldım yeğen. Sabah erkenden kalkıp cimlastiğimi yaptıktan sonra bülteni önüme çektim. Bir de ne göreyim? Mehmet Salih Çelik yeğenim müthiş bankom Atilla Han'a biniyor. Apranti yeğenim de Leonidas'laSapadere'yle şova hazırlanıyor. 

Gözümü öbür ayaklarda biraz gezdirdikten sonra dördüncü ayaktaki Eparven'le bankomu bulmam uzun sürmedi. Son ayakta da Rebel King'i görmem an meselesi oldu.

Ben görevimi yaptım yeğen. Şimdi sıra sende. Sayfama kadar geldin. Kimse kafana silah dayamadı. Her günkü gibi söğüşlemen de biraz sonra mümkün olacak. Ama hiçbir şey olmamış gibi arkanı dönüp gitmeni kabullenmem söz konusu olmayacak. Sitedeki yeğenlerimi ihya et. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 SAPADERE // 5,1
1 ATİLLA HAN BANKO
4,1,2
4,10,6,5,2,8,12
6,7,10,8,1,14,15,4
1,5,4

75,6 TL // 226,8 TL

2. ALTILI

4,10,6,5,2,8,12
6,7,10,8,1,14,15,4
1,5,4
6 EPARVEN // 3,2

3,11,12
10 REBEL KING BANKO

75,6 TL // 226,8 TL

Daha yeni Daha eski