28 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU)


Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın yeğenim. Her ne kadar son zamanlarda verdiğim müthiş bankolar resital yapamamış olsa da Ankara bülteninin gayme vermediği, TJK Reisi'nin verdiğinden fazlasını alıp cebini şişirdiği, seni don mintan bırakma planının tıkır tıkır işlediği söylentileri doğrudur. Bunlar seni korkutmasın yeğen, Dayı'n ölmedi. 

Bu sabah uyanır uyanmaz Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. Ona durumu anlattım. Elinden geleni yapmasını, ahırları tek tek dolaşıp padokta cirit atmasını emrettim. Ne dediysem yaptı. Bir saat sonra gizli bir arama yapıp topladığı istihbaratları sıraladı. 

Dediğine göre bu bültende tevziye iyi olacakmış. Altılıyı bulanların cebi dolacakmış. Elimde jumbo karides var, fırtına kopacak Dayı'm derken kripto mesaj verdiğini anlamam mümkün oldu. Anlaşıldı yeğen deyip son teknoloji süper zeka telefonumun kapatma tuşuna bastım. Sonra da bülteni önüme alıp diğer ayaklara saatlerce çalıştım. İşimi bitirdiğimde ceketimin iç cebini karıştırdım. Bir de ne göreyim? Bestekar bankomla Bozhayat bankom bana bakıyor. Artık işim bitmişti. Bülteni kapattım. Sitedeki yeğenlerime üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu yollama vaktim gelmişti de geçiyordu bile. 

Görüyorsun yeğenim masal gibi çalışmalar yapıyorum ama cebini gerçekten şişiriyorum. Sen de sitedeki yeğenlerimin cebini şişirmeyi unutma. Sayfaları tek tek söğüşledikten sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıp gidersen aramıza kara kediler girebilir, haberin ola.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5,7,6,11,4
1 JAMBO JAMBO // 4,5
1 STORM RUNNER BANKO
13,2,4,7,10,1
7,5,9
3 BESTEKAR BANKO

81 TL // 243 TL

2. ALTILI

13,2,4,7,10,1
7,5,9
3 BESTEKAR BANKO
4,2,1,3
1,13,2,4,12,11
3 BOZHAYAT // 8,1

64,8 TL // 194,4 TL 

Daha yeni Daha eski