03 Nisan Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

 


KURŞUNİLİ: İstanbul'da açık 2 Plevne Koşusu'nu dördüncülükle tamamlayan Kurşunili, yarış hayatına kazanarak başladığı Bursa pistine geri döneceği bu mücadelede geçtiğimiz yıl Grup 3 yarışı baş farkıyla kaybettiği jokeyi Akın Sözen idaresinde start alacak. Yüksek potansiyelli kısrağa mesafe biraz uzun olsa da koşunun en şanslı ismi durumunda.

GOD OF LOVE: Angel Of Death ve Angel Horse'un anneden kardeşi olan God Of Love, 1600 metre kum pistte maidenden çıktıktan sonra bu kez daha yatkın olduğu bir mesafeye denk grupta çıkacak. Safkanın ganyan oyunları olarak oranını düşük bulduğunu söylemeliyim. Günün sürpriz adaylarından biri. 

LION EMPIRE: Geçen yıl Bursa ve Kocaeli'de iyi grupları geçmeyi başaran safkanın bu sezon gördüğü yarışların ardından yükselen form grafiğine sahip olduğu görülüyor. Tempolu geçmesini beklediğim mücadelede sonlarda yapacağı güçlü sprintle kazanmasını bekliyorum. 

GECE KRALI: Benzer grupta bu mesafede kazandığı yarışın ardından sert grupta yakın ara bir beşincilik elde eden Gece Kralı, yeniden olgunlaşan şartlarda bir kez daha koşuyu önde bitirebilecek durumuyla alternatif tekim.

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

10,3,9,5,4,1
12,11,7,4,1,9,2,6
7,6 // 11,1
5,4,3,1,2
2 LION EMPIRE BANKO
9 GECE KRALI // 1

72 TL // 288 TLDaha yeni Daha eski