16 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


Tevziye istiyorum yeğen, tevziye! Bugün sana verdiğim müthiş Adana kurgumun amacı tevziye çekini TJK Reisi'nin elinden almak, haberin ola. İşin sonunda madara olmak da var. Ama cesaretim yakın çevrem tarafından en çok takdir edilen özelliğimdir, unutma. Benim adım sürpriz, soyadım bomba!

Bugün Dürbün Necdet'ten tap sikrıt bir arama aldım. Sesi kısık, gözü açıktı. Benimle konuşurken sürekli sağı solu kesiyordu. TJK Reisi'nin dudak okuma uzmanlarına karşı geliştirdiğimiz eski bir komando tekniği olan göz kapağı konuşmasıyla bütün istihbaratlarını sıraladı. Gözlerini açıp kapatarak mors alfabesiyle bütün bildiklerini öttü. Şimdi bana onun verdiklerini üstün altılı bilgimin önüne koyup müthiş bir Adana kurgusu yapmak düşüyor. 

Konuşmayı bitirdikten sonra doğru yatak odama koşup takım elbisemi buldum. Adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırdığım bombalarımı bir bir ortaya döktüm. O da ne yeğenim? İlk ayakta Aksancar bankom koşuyor. 

Dün akşam da Süpürgeci Sülo aradı. İstanbul bülteninde simitçiler kuyruğa girer Dayı'm. Adanalı eski dostlarımdan Kukurik Soner'den iki gizli istihbarat almam mümkün oldu. Sana onları vereyim de yeğenlerinin cebi şişsin dedi. Üçüncü koşudaki Taştepe'yle yedinci koşudaki Güneşin Gülü'nü verip gizli aramayı bitirdi. 

Şimdi sana ikisinden aldığım gizli istihbaratları tek tek yazmam söz konusu olacak: 

LEGA LADY - SER VEYRON
VICIOUS BEAUTIFUL - ARZUM BARIŞ
TAŞTEPE - KAŞEMUM KARA
AKSANCAR
SPEED BLUE - PRESIDENT OF CITY
SABIRHAN - VICTORY DANGER
GÜNEŞİN GÜLÜ 
DOKTOR SAMET - KOCA UMAR
OVA KARTALI - MUCİTTAY 

Şimdi sana düşen doğru ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Adana kurgusunu söğüşledikten sonra müsveddeyi yok etmek. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7,3,2,6,5,11
9,1,7,5,3
7 TAŞTEPE // 6
7 AKSANCAR BANKO
10,3,1,12,6,7
1,6,5,3,4

135 TL // 270 TL

2. ALTILI

7 AKSANCAR BANKO
1,12,10,3,6,7
1,6,5,3,4
12 GÜNEŞİN GÜLÜ // 3,5
5,2,8
7,4,6,2,9,3

81 TL // 243 TL 

Daha yeni Daha eski