06 Nisan Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. İtalyan mafyasından eski dostum Don Pito Karlo'nun yeğenleri Domuz Deviren Cilberto'yla Şampanya Patlatan Federiko bu sabah semtime geldi. Üç tırı sokağa sığdırmak zor oldu ama üstün zekamla onun da üstesinden gelmem mümkün oldu. Dayı, bu üç tırda ne var, diye sorma yeğenim. Hayatını tehlikeye atmam söz konusu olamaz.

Don Pito, dün akşam elimden bülteni alıp iki saat inceledi. Sabah ezanıyla da evden çıktı. Ben bir tur atıp geleceğim Nalko, dedi. Yeğenlerinin varmasına az kaldığından heyecan yapmış olması mümkün olabilirdi. Ben de geleyim mi dediğimde istemez dedi. Üç saat sonra evin önünde bir kamyonet durdu. O da ne yeğen? Don Pito, bir manda almış. Yeğenleri geldiği için manda devireceğini sandım. Hemen yanına gidip "Don Pito, Allah kabul etsin." dedim. Nalko, bayrama az kaldı. Kurbanlığın benden dedi. İşte o anda kahkaha attım yeğen. Don Pito şaşırdı. Ona bu bayramın Ramazan olduğunu söyledim. Meğerse o, kurban bayramı sanıyormuş. Madem öyle Don Pito, o zaman biz bunu yeğenlerinin şerefine devirelim. Sonra da garip gurebaya dağıtalım. Öteki tarafta ihtiyacın var. Benim gibi Müslüman olmadığın için cehennem biletinin çoktan kesilmiş olması söz konusu dedim. Hemen kabul etti. Şimdi bahçemde kazanlar kaynıyor.

Ondan sonra yukarıya çıktım yeğen. Bülteni elime alıp incelemeye başladım. Tam o sırada Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden gizli bir arama geldi. "Cemo bana, canım manda yoğurdu istedi Dayı, şöyle taş gibi olandan. Sonra da Halikarnas'ta gün batımını izlemeye gitmek vardı" deyip kapattı. Onun kripto bir mesaj verdiğini anlamam an meselesi oldu. O da ne yeğen? Don Pito da dana ya da kuzu yerine manda almıştı. Yoksa bana kripto bir mesaj mı veriyordu? 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkpaon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

12,1,4,2,3
6 TAŞDEMİRBEYİ // 2,5
2,1,5,3,4
3,11,4,8,2,9,12,7
5 MANDACAN BANKO
1,5,2

90 TL // 270 TL

2. ALTILI

3,11,4,8,2,9,12,7
5 MANDACAN BANKO
1,5,2
4 EGE HALİKARNAS // 2,3
6,1,7,9,2
1,2,4,6

72 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski