04 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


Gücümün zirvesindeyim. Yeğenim, dört gündür lokmaları gömüyorum. Her gün bir eve misafirim. Öğlen kavurma, akşam ciğer, gece kuşbaşı. Ne bulursam mideme indiriyorum. Kanım hızlı akmaya başladı. Kafam flaş hızında. 

Bakıyorum da bazı kesimler iki üç gündür üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularım kötü gidince avuçlarını ovuşturmaya başlamış. Kendine yeni paralı site açmayı planlayanlar çoğalmış. Paralı siteciler de TJK Reisi'nin kapısına dayanmış. Nalkapon'un gücü zayıfladı, artık eskisi gibi değil diyorlarmış. Ondan kendilerine yol vermesini, birkaç bültende önlerini açmasını istemişler. O da "Hay hay!" demiş. Görüyorsun yeğenim düşmanlarımız boş durmuyor. Ama korkma, Dayı'n ölmedi. 

Bugün Sincanlı Sincap Nuri yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana iki müthiş banko vermesi mümkün oldu. O da ciğeri, dalağı, böbraği gömmüş, gücünü zirveye çıkarmış. İstihbaratları toplarken de seyislerin eline yarım kilo kıyma tutuşturmayı ihmal etmemiş. Cebimizin şişmesi an meselesi, derken kendine çok güveniyordu. 

Sincap Nuri yeğenimle yaptığım gizli görüşme verimli geçince hemen mayın detektörlerimi devreye soktum. Bombaları bir bir tespit edip tutmuş müthiş kurgumu hazırladım. Sonra da sana vermeleri için sitedeki yeğenlerime yolladım. O da ne yeğen!?. Sitedeki yeğenlerimin morali sıfırdı. Eskisi gibi omuz vermiyor, sayfaları söğüşleyip arkana bakmadan ilerliyormuşsun. Bunu kabullenmem mümkün değil, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7 PERDEKIZ BANKO
6,4,7
6,1 // 4,7
6,3,5,2,8
3,6,5,1,8,4,9
5,1,4,2

126 TL // 252 TL

2. ALTILI

6,3,5,2,8
3,6,5,1,8,4,9
5,1,4,2
4,2 // 6,5
2 GHOST CAT BANKO
2,7,5

126 TL // 252 TL
Daha yeni Daha eski