06 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı TahminleriOlmuyor yeğen olmuyor! Her ne kadar son günlerde müthiş kurgular hazırlayıp sana versem de TJK Reisi'nin ne yapıp edip beni yatırdığı, bankolarıma pusu kurduğu söylentileri doğrudur. Bugün müthiş hazırlandım, haberin ola. Gözünü dört aç. Yarın kapıma dayanıp da ben görmedim, yeniden versin deme sakın. Konuşmanla kapıyı yüzüne çarpmam bir olur, bu böyle biline. Yeğenlerim bedavaya müthiş kurgular verirken senin paralı sitelerde fink attığını bilmem söz konusu. Onların sayfalarına girince de omuz vermeden söğüşleyip çıkıyorsun. Onları takdir ediyorum. Sana 7 yıldır bir kuruş gayme almadan hürmet ediyorlar. Başkası olsa seni söğüşlerdi.

Sincanlı Sincap Nuri yeğenim müthiş hazırlanmış. Ahırları tek tek dolaşıp bütün seyislerin gönlünü yapmış. Çoğunun da cebini şişirmiş. Çay parasını alan bülbül gibi ötmüş. Sincap Nuri yeğenimin dediğine göre Şerefhan yine resital peşindeymiş. Fort Knox'a binen Ahmet Çelik yeğenimin de keyfi yerindeymiş. Hipodromdan girerken karşılaştığı yardakçılarına "Fortçular nasılsınız bakalım?" diyerek kripto mesajını vermiş. 

Bunları duyduktan sonra bana düşen üstün altılı bilgimi devreye sokup mayın detektörlerimi çalıştırmaktı yeğenim. Ben de öyle yaptım. Bütün bülteni tek tek taradım. Bankolarımı yerleştirip gücümü sonuna kadar kullandım. Sabah yediğim 250 gram peynir, 150 gram zeytin, 80 gram bal, 20 gram tereyağı, yarım kalıp sucuk, üç de yumurta bu iş için gitti. Şimdi yeniden midemi şişirip kendime güç vermem gerekecek. Kahvedeki taş konken partileri yeniden başlıyor. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2,4,6,1
8,1,3
4,3,5,1
2 ŞEREFHAN BANKO
10,9,7,3,2
4,9,7 // 8,5,1

108 TL // 216 TL

2. ALTILI

10,9,7,3,2
4,9,7 // 8,5,1
2,4,1,8
9,11,10,4,6,2
6 FORT KNOX BANKO
2 TUNÇDAĞ // 7

Daha yeni Daha eski