05 Mayıs Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


HALLELUKA: Henüz üç kez piste çıkmış olmasına rağmen her yarışını bir öncekinden iyi koşarak umut veren Halleluka, kendisi gibi tecrübe eksiği bulunan rakiplerinin arasında uzun mesafede gördüğü yarış sonrası öncelikli tercihim. 

FUAT AGA: Son koşusunu 6 boyluk net farkla kazanan Fuat Aga, yine lehine pist ve mesafede denk rakiplere karşı ter dökeceği yarışta ön planda olup favorimdir. 

HORUS: Bir buçuk yıl sonra iki yarış gören Horus'un son altıncılığı artık toparlandığının göstergesiydi. Daha önce daha üst grupları geçmeye başaran safkan, İstanbul'da da iyi at binen aprantisi Eray Çizik ile favorim. 

VELOX: Babası Land Force kısa mesafeli çim koşularında bir kez Grup 2, bir kez de Listed yarış kazanmış bir safkan olmakla beraber dünyanın birçok ülkesinde grup mücadeleler kazanan taylar vererek başarıdan başarıya koşan aygır No Nay Never'ın temsilcisi olmasıyla da öne çıkıyor. Velox'ta ilgi çeken bir diğer durum ise çok ortaklı bir safkan olması. Türkiye'nin önde gelen bazı ekürileri (Kahraman, Kurtel, Kızılca vb.) Bu tay üzerinde hak sahibi. Bugün çim pisti bulan taydan birincilik bekliyorum. 

SMART DAD: Çim pisti de uzayan mesafeyi de iyi koşacağını düşündüğüm Smart Dad, bugün önde de gitse geride de beklese iyi bir yarış yapmaya ve sürpriz bir sonuca imza atmaya yakın gördüğüm isimdir. 

KIYICI: Mustafa Çiçek idaresinde katıldığı son altı yarışta da  bileği bükülmeyen ve geçen sene Grup 1 Cumhuriyet Koşusu'nu da kazanan safkanın mücadeleci yapısıyla bugün de birinciliğin güçlü adayıdır. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3,5,2
6,2,4,3,1
2 FUAT AGA // 1,3
2,11,4,1,6,5,3,10
6 VELOX BANKO
7,1,6,5

72 TL // 216 TL

2. ALTILI

2,11,4,1,6,5,3,10
6 VELOX BANKO
7,1,6,5
1,2,4
1 KIYICI // 5,4
4,5,14,2,3

72 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski