08 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Şov var yeğen şov! Bugün bankolarımla tevziye peşine düştüm. Cebimi şişirip soluğu Miami'de almam an meselesi olabilir. Üstün hislerim bana bugün tevziyenin çok yüksek olacağını, altılıyı bulanların hayatının kurtulacağını söylüyor. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede de onayı aldım. 

Dediğine göre ilk altılıda ufakçıları yemleyip ikinci altılıda herkesi söğüşlemeyi hedefleyen TJK Reisi, gazoz şampanyasını hazırlatmış. Ama yine de sağ gösterip sol vurmasının mümkün olabileceği için ilk altılıyı da sağlama almak lazımmış. Dayı'm senin mayın detektörlerin olmadan bu işin içinden çıkmamız mümkün değil derken çok ciddiydi. Ben de son teknoloji süper zeka telefonumu kapatıp bülteni önüme açtım. Bir de ne göreyim? Müthiş bankom Zalimkan koşuyor. İkinci altılı bülteninde de Özcan Yıldırım yeğenim sadece Who Keeps You'ya binebilmek için onca yoldan gelmiş. Speed Hanner'la Özcanım da bana bakıyor. Gerisi de çorap söküğü gibi geldi. Cemo tekrar arayıp ona gizli bilgileri verdim. Sağlığıma duacı olduğunu söyleyip ellerimden öptü.

Şimdi sana üstün altılı bilgimle çıkardığım müthiş favorilerle bombaları vermem mümkün olacak. İyi dinle ki başını duvarlara vurmayasın. 

ASLAN YAĞIZ - STAR KARINCA
ERDOĞDU - SALUKİ
ZALİMKAN
SPEED HANNER
ŞEHRİ TUNCAL - GECENİN GÖLGESİ
ŞİNTAY - HAVZALI
CANOVA - KİLEYİK
WHO KEEPS YOU
ÖZCANIM
SWEETY BELLA - ZEYDER

Şimdi sana düşen de doğru ganyana gitmek yeğenim. Ya da TJK Reisi'nin seni daha iyi söğüşlemek için kurduğu ganyana evinden girip bugünkü rüşvetini vermek. Müsveddeyi yük etmeyi unutma. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2,10,3,5,1
1,2,6,10,4,9
3 ZALİMKAN BANKO
2 SPEED HANNER // 1,3
2,3,6,11,7,1
2,3,6

81 TL // 243 TL

2. ALTILI

2,3,6,11,7,1
2,3,6
2,7,1,3,4
6 WHO KEEPS YOU BANKO
5 ÖZCANIM // 7,9
7,13,6,1,4,3

81 TL // 243 TL
Daha yeni Daha eski