09 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

 


Şov var yeğen şov! Dün yine cebini şişirdin ama sen Foto Finiş yeğenime bir teşekkürü çok gördün. Gaymeleri cebine indirip soluğu köprü altında aldın. Yanında da birkaç yardakçın vardı. Onlara leblebi yanına soğuk bira ısmarladın. Gece geç saatlerde cebinden bülteni çıkartıp tütününü tuttuğun elinle havaya kaldırdın. Öbür elindeki birandan bir yudum alıp "Acaba Dayı'm yarın kimi banko verecek" diye yardakçılarına sordun. Onların üstün altılı bilgisi olmadığından hepsi dut yemiş bülbüle döndü. 

Bugün Sincanlı Sincap Nuri yeğenimi müthiş çalıştırdım. Sabah erkenden uyandırıp ahırlara yolladım. Hepsini tek tek gezdi, rüşvet bekleyen seyislerin yüzünü güldürdü. Sonra da hepsini bülbül gibi öttürdü. 

Sincap Nuri'nin dediğine göre ikinci koşudaki Fevkalade resital peşine düşmüş. İlk yarışından bile iyi koşacağından seyisinin hiç şüphesi yokmuş. Üçüncü koşudaki Şimşek İzi de iki hafta önce seyisini yanına çağırmış. Karşılıklı oturmuşlar. "Bana bak seyis, eski günlerimi çok özlemem, yarış kazandığım zamanları hayal edip iç çekiyor olmam mümkün. Bana antrenörü çağır, artık zayıf rakipler istiyorum. Şov peşindeyim" demiş. Yani anlayacağın şov var yeğen şov! 

Yedinci koşudaki Matsuzkaze, bir de son ayaktaki Single Version da kazanmak için sabırsızlananlardanmış. İkisinin seyisi de elinde telefon, yarış saatini bekliyormuş. Aldığım istihbarata göre Murat 124 sipariş etmeleri an meselesiymiş. 

Görüyorsun yeğenim, ahırlarda ne olup bittiğini benden iyi bilen yok. Ama sen paralı sitecilerin peşinden ayrılmıyor, yeğenlerimin sayfalarını söğüşleyip arkana bile bakmıyorsun. Bunu kabullenmem mümkün değil. Üzerine düşeni yap ki sayfalar ömürlük olsun. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3,1,2,4,5,6
1 FEVKALADE BANKO
3 ŞİMŞEK İZİ BANKO
5,3,1,4,6,8,7,2,10
1,4 // 6,5
4,5,1,7,8,3,2

126 TL // 252 TL

2. ALTILI

5,3,1,4,6,8,7,2,10
1,4 // 6,5
4,5,1,7,8,3,2
6 MATSUKAZE BANK0
5,4,2,3,1,6
12 SINGLE VERSION BANKO

126 TL // 252 TL

Daha yeni Daha eski