12 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 Bugün Süpürgeci Sülo yeğenim sabah yaptığı hataları affettirmek için çok gizli bir kripto mesaj gönderdi: 

KAYALARIN EFENDİSİ
AYDOST
LASISTER
GO HERO
RIBANDO

Onun bu yazdıklarını gördüğümde şoka uğradım. Bana her ayağı ayrı ayrı banko vermişti. Müthiş istihbarat toplamış olmalıydı. Onu aradığımda açmadı. Anladığım kadarıyla müthiş kurgusunu verdikten sonra ortadan kaybolmuştu. TJK Reisi'nin fedaileri onun son teknoloji telefonunu ele geçirmek için gece gündüz çalışıyor. Eğer başarırlarsa yerimi tespit edip beni ortadan kaldırmaya çalışmaları mümkün olabilir. İtalyan mafyasını yine çağırmam söz konusu olacak gibi duruyor. 

Sülo yeğen müthiş bankolarını göndermeden önce ben de üstün altılı bilgimle mayın dedektörlerimi devreye sokmuştum. Bulduğum iki müthiş bankonun Sülo yeğenin verdikleriyle bire bir uyuşmasının beni şoka uğratması söz konusu oldu. Ceketimin iç cebindeki peçetelere adını yazdığım Kayaların Efendisi orijin konusundaki mükemmelliğimi kullanarak çıkardığım Go Hero bankom tam da Sülo yeğenin verdikleriyle aynıydı. İşte o anda tevziyeye çok yakın olduğumu anlamam an meselesi oldu. 

Aşağıya yazdığım müthiş kurguma iyi bak yeğenim. Sana tevziyeden büyük bir parça koparıp altın tepside uzattım. Çatalını al, lokmalara batır, tek tek ye. Sayfamdan çıkmadan da bana omuz vermeyi unutma. Aldığım istihbarata göre sitedeki yeğenlerimin cebi boşalmış. Değirmen dönmüyormuş. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1,4,2,3,6,5
H
6 GO HERO BANKO
4 RIBANDO // 5
4,1,7,5,8
1,8,3

135 TL // 270 TL 

1. ALTILI

6 KAYALARIN EFENDİSİ BANKO
4 AYDOST // 11,1
1 LASISTER // 2
3,8,4,6,2,7
1,4,2,3,6,5
7,4,6,5,2,1,8,9,10,3

96 TL // 288 TL


Daha yeni Daha eski