13 Mayıs Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? TJK Reisi'ne bir ders daha vermenin vakti geldi de geçiyor bile. Ona, müthiş bir kurgunun nasıl yapıldığını göstermem an meselesi. Haydi yine iyisin yeğenim, aramızdaki müthiş rekabetten istifade edip kurgularımızı söğüşlemek de sana düşüyor. Akşam yine cebin şişecek.

Karşıyakalı Cemo yeğenimle son dakika gizli telefon görüşmesi yaptım. Konuştuklarımız ölene kadar aramızda sır kalacak. Bana söz verdirdi. Yoksa hayatı tehlikeye girebilirmiş. Şirinyer'deki galop mafyası "Müthiş gizli bankolarımızı sızdıranı elimize geçirirsek onu anasından doğduğuna pişman etmemiz mümkün." diyormuş. Cemo yeğen, kelle koltukta geziyor. 

Gücümün tartışılmayacağını gördün yeğen. Bankolarımın rakı masalarına meze edilemeyeceğini anladın. Hangi ganyana gitsen ben konuşuluyorum. Üstün altılı bilgimi kıskananların söyledikleri seni küplere bindiriyor ama benim hatrıma sesini çıkarmıyorsun. Farkındayım yeğen. İstihbaratım kuvvetlidir, haberin ola.

Aldığım istihbarata göre bugün ganyan bayilerinden birinde İstanbul'a verdiğim müthiş banko yüzünden kavga çıkmış. Üçüncü ayaktaki bankom Go Hero'nun kazanamayacağını söyleyen bazı densizler o kazanınca yan çizmiş. Buna sinirlenen bir yeğenim, kaptığı bir sandalyeyi onun kafasına indirmiş. Bunu sindiremeyen densiz mahalle takımını toplayıp gelmiş. İşte o anda ganyandaki gizli hayranlarım devreye girmiş. Bir anda 148 kişi olmuşlar. Sandalyelerin ayaklarını kırıp "Nalkapon Dayı'nın bankolarının tartışılması hoşumuza gitmiyor." diyerek hepsini otobana kadar kovalamışlar. Hepsini gözlerinden öperim. Şiddet, hayatım boyunca tasvip etmediğim bir harekettir. Bir daha duymayayım yeğen. Bunun gibi meseleleri aranızda konuşarak halledin. Tatlı dil, yılanı deliğinden çıkarır, unutmayın. 


Şimdi cebini şişirebilmem için doğru ganyana git. Müsveddeyi de yok et. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 WIN FOR YOU // 3,6
3,5,10
6,7,8,2,1
2 KARİZMATİK BANKO
1,7,8,10,2,4
10,8,2,12,3,1

81 TL // 243 TL

2. ALTILI

1,7,8,10,2,4
7,8,2,3,10,12
1 SAETTA // 5,4
3,4,8
12,3,1,5,8
3 TAŞDEMİR BEYİ BANKO
81 TL // 243 TL
Daha yeni Daha eski