16 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


Bu ne yeğenim? TJK Reisi hem 20 kuruş yaptı hem de 5 gaymeden aşağı oyun kabul etmem dedi. Müthiş kurguma iki at yazınca 100 gayme oluyor. Önümü kesmek, gücümü azaltmak, beni madara etmek için elinden geleni ardına koymuyor. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Rey sayımları tamamen bitti. Cumhurreisi seçimi ikinci tura kaldı. Büllük Adnan da elini ovuşturdu. Aldığım istihbarata göre, ikinci turda da bir sandık kaparsam gaymeleri cebe indirmem, sonra da şişkin bir kupon doldurmam söz konusu olur diyormuş. Hemen parti reislerini tek tek arayıp onun adını listelerden çıkarmaları talimatı verdim. Sandıkta durup evine un, süt, yumurta parası çıkarmak isteyenler varken onun kupon parası çıkarmasına müsaade etmem mümkün değildi. 

Yeğenim sen de tercihini iyisiyle kötüsüyle yaptın. Oy verdiğin fırka ya kazandı ya da kaybetti. Bundan sonraki 5 sene boyunca kapıma dayanıp hata yaptım deme. Gözünün yaşına bakmam, haberin ola. Artık işimize dönelim, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Ankara kurguma bakalım. 

Bugün Deli Kadir yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana ilk koşudaki Silver Shadow'un fişek gibi hazırlandığını söylemesi mümkün oldu. Oruçhan da zımba gibiymiş. Son iki koşudaki Öncübelgi'yle Alzenginoğlu da gücünün doruklarındaymış. Ondan sonrası çorap söküğü gibi geldi. Mayın detektörlerimin tespitleri sayesinde bugün cebin şişecek gibi. Haydi yine iyisin. 

Sayfaları söğüşledikten sonra sitedeki yeğenlerime omuz vermeyi unutma. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 SILVER SHADOW BANKO
6,7,3,1 // 2,8
1,3,7
1 ORUÇHAN // 4
5,6,3,7,2
2,8,5,7,4,6

72 TL // 216 TL

2. ALTILI

5,6,3,7,2
2,8,5,7,4,6
10,5,9,2
5,3,2,7
3 ÖNCÜ BELGİ // 4,5
4 ALZENGİNOĞLU BANKO

96 TL // 288 TL

Daha yeni Daha eski