18 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


Tevziyeler çok düşük. Ufakçılar nümayiş yapıyor. Artık 5 gaymenin altındaki kuponları ganyancı geri çeviriyor. Eskiden Büllük Adnan 3 gaymelik altılı, 2 gaymelik beşli yapar, sağa sola caka satardı. Şimdi en az 10 gaymesi olacak ki oynayabilsin. TJK Reisi kendi bacağına sıktı. Durmadan zam yaptı. 20 kuruşa üç at yazsan 100 gayme oluyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. 

Bugün Dürbün Necdet'le gizli bir görüşme yaptım. Bana türkü söyleyerek kripto bir mesaj verdi. İlk açtığında "Aman! Aman! Aman! haldan düştüm Nalko" sonra da "Kaşlar kara, gözler kara. Kim kara sevdaya düşmez görse Nalko'm seni" türküsünü bülbül gibi söyledi. Bunun kripto bir mesaj olduğunu anlamam da uzun sürmedi. Üstün altılı bilgim sayesinde bülteni açar açmaz ikisini de tespit etmem mümkün oldu. 

Bugünkü bülten zor yeğen. Ancak benim gibi güçlü oyuncuların çözeceği cinsten. Yani senin işin zor. İstersen bugün gaymeler cebinde kalsın. İzleyici ol, TJK Reisi'ni sevindirme. Şu anda ellerini ovuşturarak seni nasıl söğüşleyeceğini, don mintan bırakıp evine göndereceğini düşünüyor, haberin ola. 

Sitedeki yeğenlerime omuz vermeyi unutma.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1 AMANDERO BANKO
2,6,7,1,4,8
1 KAŞEMUM KARA // 5
1,6 // 4,3
3,7,5,9,4
3,6,1,2,8

60 TL // 240 TL

Daha yeni Daha eski